Ведмедик на мільйон доларів: благодійна організація шукає спонсора. Одного. Великого.

Благодійна організація Epilepsy Action Australia нещодавно запустила кампанію «Ведмедик на мільйон доларів» (The Million Dollar Teddy Bear). У такий спосіб вона сподівається знайти одного щедрого благодійника із золотим серцем (людину чи корпорацію), який купить його за цю немаленьку суму.

Чому саме ведмедик? Тому що одна з речей, які Epilepsy Action Australia робить для дітей з епілепсією, це надсилає їм м’яку іграшку – ведмедика на ім’я Cuddly Ted-E-Bear (літера Е тут означає «епілепсія»). Таким чином діти отримують ще й матеріальний доказ того, що їх люблять і готові підтримати.

Взяти, наприклад, маленьку Лайлу Вадельтон, якій, власне, й належить ідея проєкту. У 2019 році у Лайли діагностували епілепсію, коли в неї розпочалися напади судом і абсанси до сорока разів на добу. Тоді їй було шість років, і її родина мала можливість пересвідчитися, що організація Epilepsy Action Australia готова допомогти, а її робота важлива й має продовжуватися. Лайла любить свого ведмедика. Тому вона й сподівається, що знайдеться хтось готовий купити за мільйон доларів такого ж ведмедика, щоб інші люди, які так само як і вона живуть з епілепсією, могли отримати допомогу від Epilepsy Action Australia.

Звісно, справа не лише у ведмедиках. Цей мільйон доларів дозволив би Epilepsy Action Australia:

  • надати допомогу людям з епілепсією (як дітям, так і дорослим) та їх родинам;
  • підтримувати цілодобову «гарячу лінію» з дипломованою медсестрою на зв’язку;
  • вести просвітницьку роботу серед населення;
  • лобіювати нові методи лікування епілепсії.

У пошуках героя

Щороку у березні Epilepsy Action Australia проводить Пурпуровий день – свій найбільший захід зі збору коштів. Але у 2020 році цей день припав на початок загального карантину. Відповідно, нестача коштів з часом стала відчутною, оскільки проблема епілепсії на фоні COVID-19 нікуди не щезла. Проте усвідомлюючи, що нинішня ситуація не кращим чином вплинула на фінансове становище більшості людей, організація звертається не до широких верств. Натомість кампанія «Ведмедик на мільйон доларів» сподівається знайти одного щедрого спонсора, який одноосібно змінив би ситуацію на краще.

Крістіан Кімбер, який став в Австралії Дизайнером року 2019 (і у якого брат хворіє на епілепсію), привдягнув цього ведмедика у спеціально пошитий для нього костюм, щоб той справді виглядав на мільйон. І хоча головного спонсора наразі ще не знайшлося, справу боротьби з епілепсією вже підтримали ряд австралійських знаменитостей.

Ведмедик на мільйон доларів разом з акторкою Надін Гарнер, яка озвучила відео

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

AFI Awards. Названо найкращі фільми та серіали 2020 року

Щорічно Американський інститут кіномистецтва, розташований в Лос-Анджелесі і заснований у 1967 році, називає найкращі фільми і серіали, що вийшли протягом ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва

Avangarden cultural agency оголошує OPEN CALL на участь в онлайн-виставці цифрового мистецтва під назвою «Forever is our today». Організатори виставки ...

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.