Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Сторітелінг, що висвітлює гострі соціальні проблеми, дає аудиторії можливість замислитися про власну громадянську позицію стосовно таких явищ як збройне насильство, домашнє насильство, расизм тощо. Тому ця добірка з шести кампаній, підготована організаторами фестивалю Cannes Lions, покликана продемонструвати, у який спосіб організації та бренди можуть говорити на гострі соціальні теми.

Generation Lockdown (March For Our Lives, McCann USA, 2019)

Апелюючи до емпатії глядачів, ця кампанія проти збройного насильства вирізнилася серед інших завдяки своєму провокативному підходу. Ця робота була відвертою та несентиментальною, змушуючи глядачів замислитися про те, як на дітей впливають навчальні тривоги на випадок стрілянини в школі. Показавши сувору реальність американських школярів, ця кампанія довела, що правильно застосована шокова тактика дійсно здатна привернути увагу.

Soccer Song for Change (AB InBev, Ogilvy Cape Town, 2018)

Бренд Carling скористався своїм статусом спонсора футболу, щоб дати слово жінкам, які постраждали від домашнього насильства. Ця кампанія майстерно використала контекст, щоб зробити сміливу заяву та охопити дуже велику кількість людей.

Intimate Words (Procter & Gamble, Leo Burnett Mexico City, 2015)

Корпорація Procter & Gamble замість того, щоб обрати для своєї кампанії повчальний тон, спробувала зрозуміти лінгвістичні проблеми, які ставлять під загрозу здоров’я жінок. Ця робота показала, як важливо добре вивчити свою аудиторію, перш ніж говорити на гострі соціальні теми, щоб повноцінно з нею співпрацювати заради пошуку рішень, які дали б їй можливість в майбутньому подбати про себе самостійно.

The Last Ever Issue (Gazeta.Pl / Mastercard / BNP Paribas, VMLY&R Poland Warsaw, 2019)

Три бренди об’єднали свої зусилля, щоб кинути виклик стереотипам, спрямованим на об’єктивацію жінок, завершивши публікацію порножурналу останнім, разюче несхожим на всі попередні, випуском. Такий креативний підхід показав, як багато здатні досягти бренди, якщо вони працюватимуть спільно заради вирішення важливої соціальної проблеми.

The Refugee Nation (Amnesty International, Ogilvy New York, 2017)

Ця кампанія дала можливість біженцям виступити на Олімпійських іграх окремою командою, об’єднавшись під своїм власним прапором. Така соціальна ініціатива органічно розвивалася та набирала оберти, привернувши до себе увагу цілого ряду впливових прихильників. Вона ще раз довела, що увагу світової спільноти привертають до себе не великі бюджети, а великі вчинки.

The Talk (Procter & Gamble, BBDO New York, 2018)

Цей зразок майстерного сторітелінгу несе в собі чітке послання: ми маємо бути краще обізнаними щодо соціальної проблеми расизму. Цією кампанією Procter & Gamble довела, що справжня креативність здатна ініціювати та підтримувати діалоги між людьми. При цьому вона добре усвідомлювала, що в таких соціально ангажованих роботах бренд має відійти на другий план. Саме тому логотип Procter & Gamble з’являється тут ненадовго і лише в останньому кадрі.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.