Редизайн від TheToyZone: королева Єлизавета ІІ в стилі Барбі

В 1950-ті роки дві ікони стилю по різні боки Атлантики увійшли у світовий культурний простір і продовжують впливати на нього й у наші дні. Єлизавета Александра Мері Віндзор більш відома як королева Єлизавета ІІ. А Барбара Міллісент Робертс більш відома всім як лялька Барбі. І королева Єлизавета ІІ і Барбі впродовж минулих шістдесяти років обирали власний стиль, часто йдучи проти течії у світі моди. І обох їх вважають за символи фемінізму (або піддають сумніву їх символічність).

Акторка Олівія Колман так озвалася про королеву Єлизавету ІІ: «Принц Філіп мусить іти на крок позаду неї. Під час Другої світової війни вона лагодила автомобілі. І вона наполягла на тому, щоб сісти за кермо та підвезти короля країни, де жінкам заборонено водити машину».

А Рут Хендлер, авторка ляльки Барбі, так озвалася про своє творіння: «Моя вся філософія Барбі спирається на те, що за допомогою цієї ляльки маленька дівчинка може стати ким завгодно. Барбі завжди була втіленням того факту, що у жінки є вибір».

За десятиліття існування Барбі ми могли бачити цих ляльок в стилі Даяни Росс, Шер, Диво-жінки і навіть Елтона Джона. Але декого в цьому ряду досі не вистачало – однієї з найбільш впізнаваних та стильних жінок світу. Тому сайт TheToyZone, присвячений іграшкам, і вирішив запропонувати Барбі роль королеви Великобританії. Так з’явилася Ліззі – королева Єлизавета ІІ в стилі Барбі. Звісно, її зовнішність була дещо змінена, для більшої портретної схожості з Її Величністю.

Ось сім найбільш відомих образів, які асоціюються у свідомості людей з королевою Великобританії.

1945: Друга світова війна

Під час Другої світової війни тоді ще принцеса Єлизавета переконала свого батька, короля Георга, дозволити їй приєднатися до Допоміжної Територіальної Служби. Вона водила вантажівку і лагодила машини. Наразі в британській королівській родині вона все ще лишається єдиною жінкою, яка служила в армії.

1953: День коронації

Сукня, у якій коронували Єлизавету ІІ, була прикрашена емблемами всіх домініонів Великобританії. Серед іншого там була й емблема Уельсу – цибуля-порей, яка зі звичайної городини пройшла справжнє перетворення Попелюшки.

1967: Візит на Мальту

До 1974 року королева Єлизавета була головою держави і на Мальті. Коли вона відвідувала цю колишню колонію в 1967 році, на лацкані у неї була брошка, вирізана з найбільшого природного діаманта світу.

1987: Орден Будяка

В 1987 році Її Величності довелося поступитися Маргарет Тетчер роллю ікони стилю. Проте традиційна зелена мантія лицарського Ордена Будяка під час візиту Єлизавети ІІ до Единбургу запам’яталася багатьом.

1988: Королівське Віндзорське кінне шоу

Ці щорічні змагання проводяться з 1943 року, а жокейський костюм королеви – то не просто данина традиції. В перший рік цього шоу ще зовсім юна Єлизавета перемогла в перегонах кінних екіпажів, запряжених поні.

1999: Королівське вар’єте

1990-ті видалися непростим десятиліттям і для королеви, і для моди. Втім, перед відвідувачами балу з нагоди Королівського вар’єте Королева Єлизавета ІІ постала в яскравій сукні цілком в стилі Барбі навіть в реальному житті.

2016: 90-річчя

21 квітня 2016 року вся Великобританія відзначала 90-річчя королеви, яка приймала вітання в ось такому зеленому пальто.

Єлизавета ІІ і Барбі – дві королеви

Барбі царює в поп-культурі ось уже 61 рік. Вона й досі найбільше відома своїм гламурним стилем життя та малоймовірними пропорціями тіла.

Королева Єлизавета ІІ править вже 67 років. Вона носить сукні кольору зеленого екрану і тролить Брекзіт капелюшком, який імітує прапор Європи.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Molson Coors спробує транслювати рекламу прямо в сни

Бренди Coors Light та Coors Seltzer спільно з агенцією DDB вирішили спробувати транслювати рекламу пива в сни допитливих добровольців.

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Concept Store_1

ПриватБанк і Mastercard відкрили перше в Україні цифрове банківське відділення у Києві

ПриватБанк та Mastercard відкрили в центрі Києва перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store. Воно працює без ...

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

«Креативна Європа» святкує 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

Вже 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський кіно- та ...

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...