Редизайн від TheToyZone: королева Єлизавета ІІ в стилі Барбі

В 1950-ті роки дві ікони стилю по різні боки Атлантики увійшли у світовий культурний простір і продовжують впливати на нього й у наші дні. Єлизавета Александра Мері Віндзор більш відома як королева Єлизавета ІІ. А Барбара Міллісент Робертс більш відома всім як лялька Барбі. І королева Єлизавета ІІ і Барбі впродовж минулих шістдесяти років обирали власний стиль, часто йдучи проти течії у світі моди. І обох їх вважають за символи фемінізму (або піддають сумніву їх символічність).

Акторка Олівія Колман так озвалася про королеву Єлизавету ІІ: «Принц Філіп мусить іти на крок позаду неї. Під час Другої світової війни вона лагодила автомобілі. І вона наполягла на тому, щоб сісти за кермо та підвезти короля країни, де жінкам заборонено водити машину».

А Рут Хендлер, авторка ляльки Барбі, так озвалася про своє творіння: «Моя вся філософія Барбі спирається на те, що за допомогою цієї ляльки маленька дівчинка може стати ким завгодно. Барбі завжди була втіленням того факту, що у жінки є вибір».

За десятиліття існування Барбі ми могли бачити цих ляльок в стилі Даяни Росс, Шер, Диво-жінки і навіть Елтона Джона. Але декого в цьому ряду досі не вистачало – однієї з найбільш впізнаваних та стильних жінок світу. Тому сайт TheToyZone, присвячений іграшкам, і вирішив запропонувати Барбі роль королеви Великобританії. Так з’явилася Ліззі – королева Єлизавета ІІ в стилі Барбі. Звісно, її зовнішність була дещо змінена, для більшої портретної схожості з Її Величністю.

Ось сім найбільш відомих образів, які асоціюються у свідомості людей з королевою Великобританії.

1945: Друга світова війна

Під час Другої світової війни тоді ще принцеса Єлизавета переконала свого батька, короля Георга, дозволити їй приєднатися до Допоміжної Територіальної Служби. Вона водила вантажівку і лагодила машини. Наразі в британській королівській родині вона все ще лишається єдиною жінкою, яка служила в армії.

1953: День коронації

Сукня, у якій коронували Єлизавету ІІ, була прикрашена емблемами всіх домініонів Великобританії. Серед іншого там була й емблема Уельсу – цибуля-порей, яка зі звичайної городини пройшла справжнє перетворення Попелюшки.

1967: Візит на Мальту

До 1974 року королева Єлизавета була головою держави і на Мальті. Коли вона відвідувала цю колишню колонію в 1967 році, на лацкані у неї була брошка, вирізана з найбільшого природного діаманта світу.

1987: Орден Будяка

В 1987 році Її Величності довелося поступитися Маргарет Тетчер роллю ікони стилю. Проте традиційна зелена мантія лицарського Ордена Будяка під час візиту Єлизавети ІІ до Единбургу запам’яталася багатьом.

1988: Королівське Віндзорське кінне шоу

Ці щорічні змагання проводяться з 1943 року, а жокейський костюм королеви – то не просто данина традиції. В перший рік цього шоу ще зовсім юна Єлизавета перемогла в перегонах кінних екіпажів, запряжених поні.

1999: Королівське вар’єте

1990-ті видалися непростим десятиліттям і для королеви, і для моди. Втім, перед відвідувачами балу з нагоди Королівського вар’єте Королева Єлизавета ІІ постала в яскравій сукні цілком в стилі Барбі навіть в реальному житті.

2016: 90-річчя

21 квітня 2016 року вся Великобританія відзначала 90-річчя королеви, яка приймала вітання в ось такому зеленому пальто.

Єлизавета ІІ і Барбі – дві королеви

Барбі царює в поп-культурі ось уже 61 рік. Вона й досі найбільше відома своїм гламурним стилем життя та малоймовірними пропорціями тіла.

Королева Єлизавета ІІ править вже 67 років. Вона носить сукні кольору зеленого екрану і тролить Брекзіт капелюшком, який імітує прапор Європи.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.