Ностальгічний запах бару: ароматичні свічки Earl of East показують, чого зараз не вистачає британцям

У Великобританії компанія Earl of East, креативна студія Uncommon та благодійна організація Hospitality Action (яка допомагає працівникам сфери послуг) випустили колекцію ароматичних свічок під назвою «Scents of Normality». Ці ароматичні свічки з соєвого воску втілюють у собі все те, чого британцям не вистачає під час карантину.

Ароматичні свічки Earl of East пахнуть такими звичайними речами, за якими всі вже встигли скучити: бар, кінотеатр та фестиваль.

«The Festival» має втішити тих, хто розчарований скасуванням таких великих британських музичних фестивалів як Гластонбері, Lovebox та Isle of Wight. За словами креаторів, це «тонкий букет із запахів скошеної трави і теплого сидру з ноткою вітерця, що віє від громадських вбиралень».

«Запах немитого волосся та вогкого спального мішка»

«The Cinema» – це «гримуча суміш солоного попкорну та жирних хотдогів, оповитих багаторазово пропущеним крізь кондиціонер повітрям». Нотка потайки пронесеного на сеанс смаженого курчати змішується з цибуляним смородом підліткової нудьги та легким натяком на ті пристрасті, що палають між закоханими у задньому ряду.

«Солодкий запах газованої води, з якої всі бульбашки вже вийшли»

«The Local», в свою чергу, пахне, як справжній переповнений бар: розлите пиво, жирні чипси, полірована барна стійка, зачовганий килим… І нотка тестостерону змішується з лимонним освіжувачем повітря, яким тягне від вбиралень. «Міцний запах, який переслідуватиме вас всюди, наче балакучий п’яничка».

«Солоний бекон, дешеве вино та попіл від цигарок»

Ніко Дафкос (Niko Dafkos), співзасновник Earl of East, так розповів про цей задум: «Запах має унікальну здатність переносити нас у минуле або туди, де ми хотіли б зараз бути. Ароматичні свічки Earl of East переважно мають запах подорожей: від бруківки копенгагенських вулиць до японських бань. Але зараз ми найбільше сумуємо не за віддаленими куточками світу, а за місцями набагато ближчими, які раптом стали недосяжними».

Так було не завжди…

Якщо погуглити, які ароматичні композиції були найпопулярнішими до карантину, то у 2016 році, наприклад, за версією дизайнерів Alpha Aromatics, вони були такими:

  1. Citron Blossom Cassis (для романтичних вечерь і відпочинку перед каміном)
  2. Beachwood Vetiver (безлюдний пляж)
  3. Huckleberry Sugar Blossom (запах дому, каміну та свіжого чорничного пирога)

Бачите тенденцію? Колись ми мріяли усамітнитися від інших людей. Фантазії про затишний дім, схожий на хобітську нору, були чи не головною темою. О, як змінилися часи!

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...