Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA.

Надзвичайна ситуація, масова істерія, експоненціальний ріст, відсутність вакцини – ніщо з цих слів досі не заважає людям нехтувати елементарними правилами дотримання карантину та особистої безпеки.

Можна сказати, що вміння дотримуватись карантину – це, свого роду, мистецтво. Так в LOOMA виникла ідея кампанії «Мистецтво карантину» (Art of Quarantine), запущена за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Класичні образи зі світу мистецтва постають в новому виді і розказують, як можна протистояти розповсюдженню вірусу COVID-19 і залишатися в безпеці.

Кампанія проводиться в рамках глобальної ініціативи #FlattenTheCurve. Ініціатори кампанії заявляють, що також прагнуть «вирівняти криву» в Україні і закликають всіх активно підтримати здорове вирівнювання кривої коронавірусу. Кожен, хто дотримується правил карантину, вже цими діями долучається до цього руху.

До речі, щоб розвинути у себе креативне мислення, надихнутись або просто цікаво провести вечір вдома, пропонуємо переглянути добірку фільмів від MEGOGO.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #037

Добірка креативних рекрутингових кампаній. Інсайти з вебінару про контент-стратегію в SMM. Гумор у комунікації брендів. А також цікаві книги від ...

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

Одеський кінофестиваль представив офіційний постер

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться з 14 до 21 серпня, представив офіційний постер. Оскільки цього року Україна святкуватиме 30-річчя незалежності ...

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Бренд Liquid Death допомагає надсилати пластикові пляшки туди, звідки вони беруться

Від думок про те, як можна применшити власний внесок у забруднення одноразовим пластиком, часом аж голова пухне. Тому бренд води ...