Мобільна гра на цифровому білборді: Plastic Soup Foundation пропонує половити сміття

Боротьбі з пластиковим забрудненням Світового океану присвячена нова мобільна гра на цифровому білборді, створена продакшен-компанією AGCS Works для організації Plastic Soup Foundation. Вона покликана показати, як важливо зменшити виробництво пластикових відходів, щоб врятувати океани.

Проєкт цієї інтерактивної кампанії став переможцем конкурсу Digital Creative Competition 2019, який проводився медіакомпанією Ocean Outdoor. Він здобув перше місце у категорії еко-проєктів Ocean for Oceans.

Кампанія запускається сьогодні, 20 серпня, у Лондоні. Вона використовує технічні можливості великоформатних цифрових білбордів Ocean. Зокрема, оптоволоконне з’єднання та надшвидкий Wi-Fi, які забезпечують безперебійний ігровий процес.

Мобільний телефон в якості ігрового контролера

Щоб запустити мобільну гру на цифровому білборді, учасникам запропоновано відсканувати QR-код. У якості ігрового контролера використовується мобільний телефон гравця, який підключається до білборду.

Гравець управляє човником, який збирає пластикове сміття, що сиплеться в «океан» з верхнього краю екрану: пляшки, стаканчики, соломинки тощо. Завдання – протриматися якомога довше. За кожний впійманий предмет гра присуджує очки, але якщо гравець щось впускає, пластик починає накопичуватися. Швидкість, з якою пластик падає, постійно збільшується. Тобто перемогти в цій грі неможливо.

Наприкінці гри Plastic Soup Foundation скеровує мобільні телефони учасників перейти на сторінку My Little Plastic Footprint. Тут можна встановити додаток, який допомагає людям проконтролювати своє щоденне використання пластику.

Ігри та активізм – форма та зміст

Лаура Діаз Санчес (Laura Díaz Sánchez), речниця Plastic Soup Foundation пояснила: «Така мобільна гра на цифровому білборді є цікавим та захопливим способом поінформувати людей про пластикові відходи у річках та океанах. Тобто про те, що ми називаємо пластиковим супом! Ця інтерактивна кампанія має на меті водночас і розважити людей, і донести до них важливе послання. Ми сподіваємося, це заохотить публіку до використання додатку My Little Plastic Footprint і до зниження використання пластику в своєму житті».

А виконавчий директор Ocean Outdoor Філ Голл (Phil Hall) додав: «Ідея AGCS використовує дуже креативний підхід, щоб донести до людей своє послання. Тому вона й перемогла у нашому конкурсі. Той факт, що в цій грі неможливо виграти, наочно демонструє нагальну потребу діяти прямо зараз, щоб зупинити пластикову хвилю. Ідея, яка стосується всіх нас».

Джерело

Побачити океанський пластик з іншого боку, у вигляді псевдодокументального фільму про природу, можна у цій творчій колаборації з ООН, присвяченій Цілям сталого розвитку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

Microsoft патентує технологію для оцінки продуктивності робочих нарад

Meeting Insight Computing System розрахована на те, щоб спостерігати за людьми в ході наради, а потім дати поради щодо шляхів її вдосконалення.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою Креативна Практика запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти ...