Шість кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону

За даними компанії RescueTime, ми щодня в середньому проводимо три години та п’ятнадцять хвилин «у телефоні». А від початку пандемії цей час ще збільшився. Тому пропонуємо вашій увазі шість креативних кампаній, які покликані допомогти боротися із залежністю від телефону та й взагалі відпочити від витріщання у маленький екран.

«Time is Precious» (Nike, Wieden+Kennedy Portland, 2017)

Кожен момент, який ви витрачаєте перед телевізором, — час, який можна було б витратити на спорт. Компанії Nike вдалося донести до аудиторії цю думку за допомогою роботи, яка є доволі простою, але одразу впадає в око. Її послання, написані білим по чорному, вклинилися на екрани та у свідомість людей, присоромивши глядачів та спонукавши їх більше часу приділяти спорту.


«Phone Stack» (KFC, BBDO Kuala Lumpur, 2014)

Мережа KFC заохотила людей до цифрової детоксикації, пропонуючи безкоштовну смажену курочку. Але лише тим, хто на неї заслужив. Щоб боротися із залежністю від телефону, споживачі мали встановити додаток KFC та відкласти телефони в сторону. У такий спосіб бренд KFC водночас розширив коло користувачів свого мобільного додатка і поліпшив атмосферу за родинним столом. Це наочний приклад того, як можна сполучити цифрову детоксикацію з промокампанією.


«Orange» (Orange, Mother London, 2004)

Цій серії мініфільмів понад десятиліття належало почесне місце на екранах британських кінотеатрів перед показом кінострічок. Вони нагадували глядачам вимкнути телефони перед сеансом. У відео ми бачимо, як цікаві сценарії голлівудських зірок зазнають краху через цей пекельний винахід — телефон. А мораль тут у чому? А в тому, що не можна дозволяти мобілці зіпсувати вам насолоду від перегляду кіно. Це хороший приклад того, як можна створити в свідомості аудиторії асоціацію між своїм брендом та насолодою.


«Unicef Tap Project» (UNICEF, Droga5 New York, 2014)

Більшість з нас вважає смартфони предметом першої необхідності, забуваючи, що в житті є набагато важливіші речі. Наприклад, питна вода. І доступна вона, на жаль, не всім. Щоб донести до людей існування цієї проблеми, в кампанії використовують порівняння та контраст. А також дають можливість робити благодійні внески, не витрачаючи грошей, що стало хорошим приводом для того, щоб (о диво!) відкласти телефони подалі. Перетворення пожертв на діяльність, що йде на благо самому спонсору (менше часу, змарнованого перед екраном) — оригінальний спосіб переконати людей долучатися до кампанії.


«Pepper Hacker» (Mars, BBDO Australia, 2015)

Ця робота показала, що симпатії бренда Dolmio перебувають цілковито на боці його цільової аудиторії: мам. Цей FMCG-бренд помітив, як засмучує батьків те, що їхні діти під час вечері не відриваються від своїх смартфонів. Тому, щоб боротися із залежністю від телефону серед підлітків, бренд підготував сюрприз, що глушить сигнал та вимикає пристрої. «Хакерський» млинок для перцю в дії виявився цікавим видовищем і водночас привернув увагу до бренда.


«The Social Media Sitter» (Ibis/Accor Hotels, Jung Von Matt/Limmat Zurich, 2019)

Складно розслабитися у відпустці, якщо всі ваші думки крутяться навколо того, як був сприйнятий читачами ваш новий пост в Instagram. Тому мережа готелів Ibis розробила для молоді систему, яка дозволяла задіяти інфлюенсерів для того, щоб ті розповіли в соцмережах, де та як ви відпочиваєте. А самі відпочивальники у цей час могли спокійно забути про свої телефони. Така співпраця з експертами у сфері соціальних медіа стала хорошою піар-кампанією для готелів Ibis.

Джерело

Деякі технологічні рішення для боротьби з телефонною залежністю увійшли до спеціального пакету додатків від Google.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Новий Mini Electric Pacesetter кидає виклик римському метро

Бренд Mini, відомий своїми культовими малолітражками, відзначає в новій рекламі випуск першого електромобіля Mini Electric Pacesetter. Щоб привернути увагу до ...

Реп-виконавиця alyona alyona стала голосом орфанних пацієнтів в Україні

Орфанні хвороби — рідкісні хвороби. Ці захворювання мають тяжкий і хронічний перебіг, призводять до інвалідності, а також супроводжуються зниженням якості ...

«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Verizon пропонує геймерам незнищенний ігровий контролер (але швидкий інтернет все ж краще)

Привернути увагу до своїх інтернет-послуг мережа Verizon Fios вирішила у найхарактерніший геймерський спосіб – потроливши всіх.

Львівські стартапери відтворять 3D-моделі втрачених пам’яток Львова

Львівські фахівці працюють на створенням нового виду туризму — інтерактивний туризм. Команда Chameleon Age відтворює 3D-моделі втрачених пам’яток Львова. Зокрема, ...

Вакцина робить світ відкритим. Google випустив новий життєствердний ролик

Google опублікував на YouTube ролик, який закликає людей вакцинуватися. Використовуючи пошукові запити Google, ролик наочно демонструє повернення країн та людей від ...