Конкурс Digital & Mobile Craft на КМФР 2021 – powered by IAB Україна

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами у співпраці з IAB України включили до конкурсної програми 2021 року новий конкурс Digital & Mobile Craft.

Конкурс Digital & Mobile Craft включає 28 категорій. Роботи мають демонструвати техніку та майстерність, що використовуються при виконанні та реалізації діджитал контенту.

Серед категорій конкурсу:

  • Interface & Navigation (UX/UI);
  • 360° Videos/VR/AR & Experience Design;
  • Activation by Location;
  • Use of Voice-Activation;
  • Use of AI;
  • Games Craft;
  • Influencer Marketing & Creative Use of Platforms
  • та багато інших.

«Участь в індустріальних  фестивалях є ознакою розвитку  ринку. Цього року команди IAB та КМФР суттєво розширили конкурсні категорії в Digital & Mobile Craft, і тепер кожний гравець інтернет ринку, незалежно від того чи має він креативний, чи медійний, чи технологічний фокус у своїх кампаніях та проектах, зможе знайти свою нішу та подати роботи. І це надзвичайно важливо для здобуття позицій у рейтингу від IAB», – розповіла Анастасія Байдаченко, CEO IAB Україна.

Таким чином, конкурсна програма КМФР була значно розширена, що дасть можливість брати участь тим професійним виконавцям, які раніше не знаходили на рекламних конкурсах категорій для своїх технологічних та діджитал рішень.

Нагадаємо, що цього року на КМФР створено окремий блок CRAFT/TECHNOLOGY, в рамках якого є 11 конкурсів, серед яких і Digital & Mobile Craft, та буде обрано не лише фіналісти та призери, але й Grand Prix за кращу роботу цього блоку.

Реєструйте свої роботи на kiaf.com.ua

Конкурс Digital & Mobile Craft на КМФР 2021 – powered by IAB Україна

А ми нагадуємо, що LIONS оголосили про створення LIONS Membership — цілорічної платформи з метою об’єднання світової креативної спільноти через загальний доступ до джерел натхнення, навчання, до творчих ресурсів, глобального каталогу талантів, а також до онлайн- і офлайн-спілкування.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Сторітелінг і технології, популярність стрімінгових платформ і враження від конкурсу Pitch UA 3

Айра Наполіелло (Ira Napoliello), сторітелер і менеджер креативного та бізнесового секторів аудіовізуальної індустрії. Має з два десятки років досвіду створення, ...

15 квітня відбудеться Конференція з ІТ-права #ubaITconf

Якщо ви хочете зрозуміти, як працює український ринок юридичних послуг для ІТ-бізнесу, якщо прагнете знайти ділових партнерів, професійних співробітників чи ...

16 квітня відбудеться друга конференція ДиВи Конф

16 квітня Netpeak організовує вже другу ДиВи Конф — онлайн-конференцію для бізнесу про відеомаркетинг в інтернеті. Діджитал Відео Конф — ...

«Бігом допомагай планеті!»: у Києві відбудеться антисміттєвий забіг No Waste Run

У Всеукраїнський день довкілля, 17 квітня, завдяки благодійному забігу збиратимуть кошти на будівництво інноваційного культурного об’єкта «України Без Сміття», що ...

У квітні стартує серія вебінарів про ефективні комунікації для культурних та креативних проєктів

«Креативна Європа» в Україні та Асоціація Креативних Індустрій України організовують вебінари про комунікації для популяризації культурних проєктів.