Новое граффити с секретом от Бэнкси

Новая работа уличного художника Бэнкси привлекает внимание к экологическим проблемам, с которыми сталкиваются юные поколения.

Граффити нарисовано на гараже в городе Порт-Лобот, что на юге Уэльса, Великобритания.

На рисунке изображен ребенок, который ловит ртом снежинки. Но если зритель повернет за угол гаража, он поймет, что мальчик на самом деле глотает не снег, а пепел, который летит от горящего мусорника.

На своей странице в Instagram Бэнкси выложил видео граффити. В конце сюжета камера фокусируется на  трубах городского завода и их выбросах.

View this post on Instagram

. . . . Season’s greetings . . .

A post shared by Banksy (@banksy) on

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».