Новое граффити с секретом от Бэнкси

Новая работа уличного художника Бэнкси привлекает внимание к экологическим проблемам, с которыми сталкиваются юные поколения.

Граффити нарисовано на гараже в городе Порт-Лобот, что на юге Уэльса, Великобритания.

На рисунке изображен ребенок, который ловит ртом снежинки. Но если зритель повернет за угол гаража, он поймет, что мальчик на самом деле глотает не снег, а пепел, который летит от горящего мусорника.

На своей странице в Instagram Бэнкси выложил видео граффити. В конце сюжета камера фокусируется на  трубах городского завода и их выбросах.

View this post on Instagram

. . . . Season’s greetings . . .

A post shared by Banksy (@banksy) on

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...