Новое граффити с секретом от Бэнкси

Новая работа уличного художника Бэнкси привлекает внимание к экологическим проблемам, с которыми сталкиваются юные поколения.

Граффити нарисовано на гараже в городе Порт-Лобот, что на юге Уэльса, Великобритания.

На рисунке изображен ребенок, который ловит ртом снежинки. Но если зритель повернет за угол гаража, он поймет, что мальчик на самом деле глотает не снег, а пепел, который летит от горящего мусорника.

На своей странице в Instagram Бэнкси выложил видео граффити. В конце сюжета камера фокусируется на  трубах городского завода и их выбросах.

View this post on Instagram

. . . . Season’s greetings . . .

A post shared by Banksy (@banksy) on

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Соціальні кампанії про захист дітей, які привертають увагу до проблем та ситуацій, з якими миритися не можна: від примусової праці до цькування в інтернеті.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic ...

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.