Картина Бэнкси самоуничтожилась на аукционе в Лондоне

Картина уличного художника Бэнкси «Девушка с красным воздушным шаром» самоуничтожилась сразу после того, как ее продали за 1,04 миллиона фунтов на аукционе Sotheby’s в Лондоне. Об этом сообщает Skynews.

Работа была разрезана вмонтированным в раму шредером. По словам издания, устройство запустили дистанционно.

Бэнкси – английский стрит-арт художник, истинным имя которого неизвестно. Граффити артиста начали появляться на улицах с начала 1990-х. Сейчас его работы оцениваются в миллионы долларов и значительно увеличивают стоимость недвижимости, на которых они размещены.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

Ненудний простір: якби дизайн офісів створювали діти

Агенція Jellyfish нещодавно запропонувала дітям своїх співробітників дати волю уяві і створити дизайн для офісу майбутнього.

Тайванські Центри з контролю захворювань зобразили в стилі аніме персоніфікації хвороб

Тайванські Центри з контролю захворювань (CDC) зображають антропоморфні персоніфікації різних хвороб, уявляючи їх як персонажів аніме.

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...