Відзначена нагородами ілюстраторка Одрі Хі поєднує західну та східну культури з традиційними та модними стилями. Результатом є фантастичний світ її власної уяви, яким вона із задоволенням ділиться з читачами та глядачами.
Ілюстраторка із Шанхаю та Нью-Йорка — закінчила Цінхуа та Кембриджський університет. Спираючись на такі різноманітні впливи, як література, психологія та її ступінь з економічного менеджменту, вона створила ілюстрації для модного бренду Modern Beijing та різних газет, книг і журналів.
Працюючи в цифровому форматі, Одрі намагалася вловити відчуття або певну атмосферу у своїх ілюстраціях. «Колір — мій найкращий друг, — каже вона. — Я намагаюся залишатися більш виразним, використовуючи зроблені вручну мазки пензля, щоби передати емоції й вважаю, що так недосконале стає ідеальним».
Народження в люблячій сім’ї, яка заохочувала Одрі переслідувати свої творчі прагнення, чітко видно в її роботі, і багато критиків описують її, як оптимістичну, романтичну та емоційну. «Моїм головним натхненням є мої знання та цінності світу, а також спогади та почуття з раннього дитинства». Одним словом, світ фантазії на ілюстраціях Одрі складається з любові, краси, віри, мрій і надії. Це висока концентрація найкращих моментів і найяскравіших сторін нашого життя.
Це не означає, що Одрі наївно не звертає уваги на темні сторони життя, або що вона хоче їх надмірно прикрасити. Натомість вона відчуває, що ці похмурі почуття можна вивести з її мистецтва, чи то жінка, яка сумно дивиться у вікно, чи низка хмар, що дрейфують і змінюють форму над головою. «Я просто намагаюся залишатися відстороненою та стриманою», — пояснює вона. «Я намагаюся бачити світ таким, яким він є, і любити його».
Вона додає: «Усі ми переживаємо злети й падіння, але ми ніколи не втрачаємо надії. Я завжди ціную своє життя і світ, і я сподіваюся, що мої твори мистецтва можуть заспокоїти і зцілити як читачів, так і мене, особливо коли ми страждаємо».
Озброєна словом і гострим поглядом на мистецтво, Одрі має три метафори, які використовує, щоби допомогти обробити думки та почуття під час страждань. По-перше, думки схожі на хмари, що пояснює їх повторюваність на її ілюстраціях. «Іноді забагато хмар створює тимчасову похмурість», — пояснює вона.
«Але якби ми просто сиділи на лавці в саду неквапливо й терпляче, спостерігаючи, як вони приходять і відходять без будь-яких суджень, ми виявимо, що кришталево чисте небо завжди там після того, як хмари розійшлися».
По-друге, вона стверджує, що думки — як дикий кінь. «Щоби приборкати та заспокоїти його, нам, можливо, знадобиться послабити поводи й поступово завоювати коня, ставлячись до нього м’яко й терпляче».
Читайте також:
Як студія Tangent створила зухвало позитивний бренд для Единбурзького міжнародного книжкового фестивалю