Для краудфандинговой кампании Национального художественного музея сняли видео

Национальный художественный музей Украины снял видео для собственной краудфандинговой кампании. В этой видеоработе заведение обращается к посетителям и задает ключевой вопрос: «А о каком музее мечтаете вы?».

Про що мріє Музей?

Друзі,краудфандингова програма збору коштів на переоснащення зони гостинності триває. Так у нас з'являться нові меблі для вестибюлю, сувенірної крамнички і кафе. Музей мріє про оновлення, прагне стати якомога сучаснішим і комфортнішим для своїх відвідувачів і співробітників. І ми, крок за кроком, втілюємо наші мрії у реальність. А про який музей мрієте ви? Долучайтеся до нашої краудфандингової програми і допоможіть зробити музей кращим!Перерахувати обрану суму можна на: БО «Благодійний фонд Національного художнього музею України»Банк: АТ «ОТП Банк»МФО банку: 300528р/р 26003455039959Код: 41349634Призначення платежу: «На переоснащення зони гостинності».Минулого літа ми звернулися до Anna Kopylova, яка зняла для нас це чудове відео про мрії музею. Оператор – Anton FursáМонтаж – @Александр МишковскийЗвукорежисер – Ivan SautkinГафер – @Innockentiy IBoovtakiv (Сергій Запоточний)Фокус-пуллер – @Сергей СардудиновВисловлюємо величезну подяку всій знімальній групі!

Gepostet von Національний художній музей України / National Art Museum of Ukraine am Donnerstag, 26. Juli 2018

Отметим, в учреждении уже началась реставрация – с 16 июля закрыт второй этаж здания. В планах – реставрация крыши, мраморной лестницы и пола. Благодаря краудфандинговой кампании хотят переоснастить зону гостеприимства, установить новую стойку администратора, кассы и мебель для музейного кафе и магазинчика. Кроме того, установят уже отреставрированную входную дверь музея.

Сейчас для посещения доступен только первый этаж. Осенью планируют завершить первый этап работ.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon анонсує програму секції Азія: аналітичний огляд, ключові події, кейси, цифри

Азія стане першим регіоном на шляху навколосвітнього онлайн марафону KYIV MEDIA WEEK Global Marathon, який організовує компанія Media Resourses Management ...

Артіграшки від українського дизайнера допомагатимуть у боротьбі з COVID-19

Студія українського дизайну, архітектури та кераміки Sergey Makhno Architects створила серію керамічних артіграшок DIDO.Ковідо як реакцію-внесок у боротьбу з пандемією ...

Морган Фрімен озвучив документальний фільм про пластик, що «живе» в океані

Короткий документальний фільм «Life Below Water» від ООН, Google та Tribeca Enterprises розповідає про нового мешканця океанських глибин.

Агенція BBH пропонує віртуальний коучинг від сера Джона Хегарті

Кінематографічна VR-платформа агенції BBH пропонує всім віртуальний коучинг від легенди рекламної індустрії сера Джона Хегарті.

Музей Голодомору розпочав роботу над чотирма масштабними проєктами за підтримки УКФ

Експедиція разом із Ukrainer, доступний сайт, освітня програма для незрячих та додаток, який розповідає історію Києва під час Голодомору: Музей ...

Реклама для тих, хто її собі дозволити не може: телеканал підтримує дрібних підприємців

Channel 4, популярний британський телеканал, підтримує дрібних підприємців, передавши ряду малих компаній слоти у прайм-тайм.