Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних меншин, з метою розширити коло інклюзивності.

Компанія, яка стоїть за такими відомими брендами, як Dove, Ben & Jerry, Marmite, «Чиста лінія» та багатьма іншими, заявила, що планує використати силу своїх брендів у поєднанні з бюджетами, щоб втілювати різноманітність.

Дейв Інгрем, головний директор з питань закупівель Unilever, заявив, що компанія поставила перед собою мету витратити до 2025 року 2 млрд. євро (1,8 млрд. фунтів стерлінгів) на підтримку компаній, якими володіють і керують жінки, в яких поки що недостатньо представлені етнічні меншини, люди з інвалідністю та ЛГБТ-спільнота.

Unilever також збільшить кількість рекламних продуктів, які створюють і в яких беруть участь люди з етнічних меншин. Цей крок «допоможе подолати поширені стереотипи, які часто закріплювалися за допомогою реклами, та сприятиме більш інклюзивному представництву людей», — йдеться у повідомленні.

Крім того, Unilever планує впровадити революційні зміни у виробничий процес. Пандемія кардинально вплинула на умови праці: компанія, яка коштує £115 млрд, — другий за цінністю бізнес на Лондонській фондовій біржі — прагне розробити нові моделі зайнятості співробітників.

Алан Джоуп, виконавчий директор Unilever, нещодавно заявив, що офісні працівники компанії відтепер не працюватимуть в офісі компанії п’ять днів на тиждень. У цей же час у представництві компанії у Новій Зеландії її співробітники тестують 4-денний робочий тиждень. Сьогодні стверджується, що такий графік сприяє зросту продуктивності та підвищенню добробуту працівників.

Unilever

Джерело


Пропонуємо вам також згадати колонку Дмитра Мамонтова, Senior Copywriter Havas Ukraine, про 6 найбільш поширених рекламних забобонів, які уповільнюють розвиток ринку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...