Відео Wishes 2022, яке Publicis Groupe випустила до новорічних свят, цього року виявилося особливо кумедним. В ньому нинішній гендиректор Publicis Артур Садун та його попередник на цій посаді Моріс Леві в пошуках ідеального місця для віддаленої роботи опиняються в цілому ряді всім відомих сцен із фільмів та серіалів.
Такі ролики є щорічною традицією Publicis Groupe. Вони дозволяють поважним очільникам великої холдингової компанії показати, що вони теж не позбавлені почуття гумору. Тож цього року всім співробітникам Publicis випала можливість побачити своє керівництво у сценах з «Титаніка», «Інопланетянина», «Сяйва» тощо. А все заради того, щоб прорекламувати нову ініціативу Work your World, яку компанія запровадила в умовах «нової норми».
Розпочинається ролик тим, що Садун та Леві обговорюють нещодавно запроваджену ініціативу, яка дозволяє співробітникам щороку впродовж шести тижнів працювати віддалено, звідти, звідки їм заманеться. Охоплює ця ініціатива всі 100 країн, де Publicis має офіси.
Спершу Леві пропонує Нью-Йорк. І ми одразу бачимо його в образі Джокера, який танцює на сходах у Бронксі. А потім вже їх обох хапає Кінг-Конг і видирається з ними на вершечок Емпайр-Стейт-Білдінг.
А далі боси Publicis уявляють собі різноманітні місця, які можна було б обрати для віддаленої роботи: круїзний тур, гори, лижні курорти, Корея, Лос-Анджелес тощо. Кожен запропонований варіант веде до нових сцен, де нам, глядачам, часом буває важко втриматися від сміху. Іконічні обійми з «Титаніка», моторошні близнята із «Сяйва», втеча від динозаврів у «Парку Юрського періоду»… А з найновішого тут є навіть сцена з «Гри у кальмара», де Артур Садун зазначає, що йому взагалі-то набридло його робоче місце, а не життя.
Це відео було створене нью-йоркською агенцією Le Truc, а працював над ним продакшн-відділ Prodigious Group. Знімальна група скористалася технологією deepfake, щоб втілити в життя деякі зі сцен (наприклад момент із близнятами з «Сяйва»).
Такий ролик не лише привертає увагу до політики Publicis Groupe, покликаної протидіяти плинності кадрів, а й пропонує посміятися над кумедними сценками. А це після чергового неспокійного пандемічного року нікому не завадить.
Читайте також:
Як уникнути відчуття самотності в епоху віддаленої роботи.