Після перельотів у пасажирів завжди на руках залишаються посадкові талони, які їм більше не знадобляться. Раніше їх просто викидали, але KLM Ukraine вирішила подарувати їм нове життя. Так в аеропорту «Бориспіль» з’явився спеціальний контейнер, де мандрівники могли залишати свої посадкові талони, щоб долучитися до доброї справи.
Всі талони з контейнера відправили на перероблення, завдяки чому були створені розмальовки для дітей з українських дитячих будинків. У такий спосіб авіакомпанія допомогла дітям та сприяла зменшенню відходів.
«Ми дуже раді, що клієнти підтримали нашу ідею, і вдячні кожному пасажиру. Разом нам вдалося зробити дітей трішки щасливішими, і це неймовірно. Після такого успіху ми не збираємося зупинятись і плануємо ще більше соціальних ініціатив, які ви зможете побачити вже зовсім скоро», — сказав Ерік Анконетті, генеральний менеджер Air France KLM у країнах СНД.
За місяць в аеропорту Бориспіль пасажири зібрали 10 кілограмів талонів у рамках акції «Щастя прилетіло». Завдяки цьому KLM зробили унікальні розмальовки, які отримали:
- Дарницький дитячий будинок-інтернат;
- Київський обласний дім дитини;
- Київський міський будинок дитини ім. М. М. Городецького;
- Дитячий центр «Моя сім’я»;
- Дитячий будинок «Чебурашка»;
- Дім дитини «Сонечко»;
- Дитяча лікарня «Охматдит».
Екологічна відповідальність — ключовий напрям діяльності KLM
У 2019 році компанія представила свою ініціативу «Fly Responsible», покликану перетворити KLM у більш екологічну авіакомпанію. Окрім оновлення авіаційного парку, новий підхід передбачає розширення виробництва та використання SAF (екологічного авіаційного пального).
Амбітна кліматична політика залежить від злагодженої співпраці з галузевими партнерами, урядами та науковими установами. Тож KLM має досягти домовленостей, які підтримають інновації та енергетичний перехід.
Попри величезний вплив COVID-19, екологічність залишається для KLM пріоритетом. У 2021 році компанія додала до свого авіаційного парку перший із 25 нових Embraer 195-E2. Цей літак виділяє на 31% менше CO2 в розрахунку на одного пасажира, ніж його попередник. KLM також брала участь у випробуваннях екологічно безпечного пересування та здійснила перший у світі комерційний політ на паливній суміші, що містить синтетичний гас.
Нещодавно KLM взяла на себе зобов’язання щодо скорочення викидів CO2, спеціально розроблене для авіаційної галузі в межах ініціативи «Science Based Targets». Це допоможе привести цілі перевізника у відповідність до Паризької кліматичної угоди, покликаної обмежити глобальне потепління значно нижчим показником, ніж 2°C, у порівнянні з доіндустріальним рівнем.
«Підвищення екологічності наших операційних процесів — також є важливим моментом. Наприклад, ми переробляємо відходи із салону, зокрема й пляшки, і робимо з них нитку для наших 3D-принтерів. А принтери ми використовуємо для виробництва інструментів, які полегшують і пришвидшують обслуговування наших літаків», — додав Ерік Анконетті.
Здійснюючи послідовну й продуману екологічну політику протягом багатьох років, KLM заохочує пасажирів і місцеві представництва по всьому світу долучатися до ініціатив у сфері корпоративної соціальної відповідальності.
У 2021 році KLM Ukraine ініціювала висадження дерев «liriodendron tulipifera» у «Добропарку», а у 2015 році подарувала кільком дитячим будинкам сучасні велосипеди.
Читайте також:
Місія — зелене майбутнє: чому бізнесу так важливо бути екосвідомим?