Майже три чверті (72%) споживачів, швидше за все, повернуться до бренду, який створює сильну онлайн-спільноту,
Це згідно з дослідженням Amity, технологічної платформи, яка підтримує соціальний досвід у додатках, що підкреслює важливість брендів, які створюють онлайн-спільноти для взаємодії зі своїми клієнтами.
Дослідження також виявило, що майже дві третини (63%) визнають, що вони частіше купують у бренду, який використовує цікаві соціальні функції у своєму додатку.
Опитування Aunty, в якому взяли участь 500 споживачів із Великобританії, також показало, що споживачі прагнуть контенту від своїх однолітків, щоб допомогти їм прийняти рішення про покупку. Більшість (71%) споживачів стверджують, що вони вважають за краще переглядати створений користувачами контент, а не брендом, коли обмірковують, чи купувати у бренду; тоді як більша частина споживачів (52%) погоджуються, що позитивні соціальні докази, такі як відгуки, збільшують ймовірність покупки у бренду.
Дослідження також намагалося зрозуміти, які соціальні функції в додатку споживачі відчувають найкраще під час відтворення людських взаємодій в період карантину. Інтернет-спільноти виявилися сильними: понад чверть (27%) визнали, що вони є найкращим засобом відтворення людських взаємодій з брендом. Це поступається лише чату в реальному часі (33%), який регулярно є частиною онлайн-спільнот брендів.
Francesca Gargaglia, CBO та COO Amity, сказала: «У цифровому світі споживачі прагнуть відчути приналежності до брендів, з якими вони взаємодіють. Результати цього дослідження підкреслюють важливість онлайн-спільнот як невіддільної ознаки маркетингової стратегії бренду.
Підприємства повинні приділяти найбільше уваги своїм цифровим спільнотам, щоб сприяти персоналізованим відносинам між брендом та споживачем та встановлювати конкурентну перевагу. Позитивні спільноти в додатках сприяють підвищенню рівня довіри, формують базу лояльних споживачів, а натомість збільшують продажі».
Читайте також:
Середній дохід українських ІТ-компаній від партнерства з іноземними клієнтами зріс на 29% за рік
Аналіз Brand Reputation в епоху cancel culture