Музика, що грає на частотах, приємних для котів, синтезована мишатина, для виготовлення якої жодна миша не постраждала, та іграшковий пістолет, який стріляє снарядами з котячої м’яти – ось кілька цікавих нових пропозицій від брендів для домашніх улюбленців.
Більше муркотіння
Нова глобальна платформа Purr More, створена для Whiskas агенцією AMV BBDO, пропонує для котиків та їх хазяїв спеціально створений музичний контент. Така музика, як довели науковці, має бути приємною для котів.
Супроводжуються ці музичні треки кліпами від лауреатки BAFTA Ніни Ганц, а написані вони «композитором для тварин» Девідом Тейє. Такий плейлист для зняття котячого стресу викладено у відкритий доступ на музичних стрімінгових платформах, а грають його у ветеринарних клініках і притулках всього світу.
Як зазначає композитор, коти чують звуки на інших частотах, ніж ті, що вловлює людське вухо. Тому він і пише музику, яка потрапляє в котячий звуковий діапазон, а отже буде приємною для своєї чотирилапої аудиторії.
Ласощі з клітинних культур миші
Синтезоване в лабораторії м’ясо навіть людині скуштувати непросто – наразі лише Сінгапур дозволив у себе продаж курятини з біореактора. Але біотехнологічний стартап Because, Animals вирішив стати першим брендом в цій галузі, який зосередить свою увагу на домашніх улюбленцях. Він планує запустити свою продукцію в 2022 році, серед якої буде й синтезована мишатина.
Як пояснює Шеннон Фалконер, гендиректорка компанії, основна мета виробників вирощеного в лабораторії м’яса – створити продукт, який дозволить виключити тварин з харчової індустрії. А оскільки головні споживачі м’яса – люди, природно, що така продукція розробляється саме для них. Але про що багато хто забуває, це те що велика частина продуктів тваринництва йде на виробництво корму для домашніх улюбленців. Хоча такий корм буває і вегетаріанським, загалом собакам та котам для здоров’я потрібні саме тваринні білки.
Коли цей стартап почав розробляти котячий корм, було вирішено синтезувати для нього не яловичину або курятину, а мишатину. Адже коти – хижаки, і в природі вони полюють на мишей, пацюків, кролів, ящірок та комах. Хоча корм для домашніх улюбленців зазвичай роблять з курятини, яловичини та риби, досліди показали, що білки цих видів м’яса часто виявляються алергенами для котів і собак. Їх використовують просто тому, що так зручніше для промислового тваринництва.
Іграшковий бластер для котячого моціону
Якщо ваш котик любить попоїсти і веде настільки лінивий спосіб життя, що це стає шкідливим для його здоров’я, у виробника іграшкової зброї Nerf є рішення цієї проблеми. Новий бластер Nerf випускає снаряди з котячої м’яти замість пінопласту, щоб хоч так мотивувати котиків бути активнішими.
Ручний пружинний механізм жбурляє такий диск десь на 10 метрів. Щоправда, для дорослого кота це не так вже й багато. Тож іграшка ця, скоріше, для кошенят.
Хелловін близько
До Хелловіна з його чудернацькими костюмами лишилося якихось пару місяців, тож зараз саме час поглянути на нову лінійку костюмів для тварин, яку запускає Disney. Ось що ця кінокомпанія пропонує собакам та їхнім хазяям в 2021 році.
І ще дещо про чотирилапих пасажирів
Собака – частий компаньйон далекобійника. Але якщо собаки трохи звеселяють водіїв у дорозі, в зворотному напрямку це правило теж працює, як стверджує в своїй новій кампанії автомобілебудівник Volvo. Присвячена ця кампанія технології ощадного використання пального Turbo Compound, яка, мовляв, робить поїздки приємнішими і для людей, і для собак.
Інновації для домашніх улюбленців з’являються регулярно. Але деякі з них варто було б вилучити назавжди.