Агенція зі створення бренд контенту VIVID реалізувала ням-нямний проєкт для бренду Верес у TikTok. Команда агенції розповідає — як за допомогою яскравого розважального контенту отримати понад 12М переглядів брендованого відео у TikTok, крутий і креативний UGC та максимально залучити молоду аудиторію.
Завдання
Нам потрібно було підвищити впізнаваність/лояльність до бренду серед молодої аудиторії (покоління Y, Z) та посилити статус «смачного, доступного, свого бренду» — щоб продукція «Верес» була максимально присутня у раціоні/меню молодшої аудиторії. А також донести ключове повідомлення комунікаційної стратегії бренду 2020 — «Верес. Смачно як завгодно», у більш емоційній формі.
Основна цільова аудиторія
Молоді люди, люблять смачно поїсти вдома з мінімальними витратами часу на приготування і водночас промоніторити соціальні мережі, поюзати інтернет, поспілкуватися з друзями.
Бар’єри
Ринок консервованої продукції досить інертний та консервативний. Крім того, існує міф про те, що покоління Y, Z не споживає консервовану продукцію. І продукти бренду «Верес» користуються популярністю серед старшої вікової аудиторії.
Рішення
Ми вирішили створити «смачний» розважальний контент, де аудиторія буде взаємодіяти з продуктом, апетитно, гучно та оригінально смакувати ним. Тут важливе значення має саме звук, адже він є невіддільною частиною успішних кампаній в TikTok.
Основна ідея проєкту базується на понятті ASMR (автономна сенсорна меридіальна реакція), суть якої полягає в тому, щоб розслабити та заспокоїти слухача, заколисати його свідомість приємним для мозку фактурним звучанням звичних предметів. ASMR — тренд, який вже давно захоплює увесь світ, а дослідження соціологів підтверджують: на м’які ASMR-звуки люди реагують з довірою та симпатією.
Зазвичай, ми стараємося стримувати себе у звуках під час їжі, але тут стримувати себе більше немає сил. Хрустяшки, ням-нямки, плямки, мном-мноми, сьорби, — і все все все, що супроводжує поїдання дуже смачних продуктів бренду Верес, більше не потрібно приховувати! Навпаки потрібно шуміти їжею від душі і привселюдно в TikTok.
Ми вибрали 9 популярних тіктокерів, ґрунтуючись на аналізі їх контенту, (креативний і розважальний) якості й активності підписників, високому відсотку української аудиторії профілю. Запропонували блогерам дуже гучно наїстися з душею та від душі та запустили челлендж #ВересПоМоєму.
Оскільки розпаковування боксів вже давно втратили свою популярність, то ми вирішили відправити героям набір продукції Верес і мерч з крутим яскравим дизайном, в якому вони зняли фанове відео зі споживанням продукції. Після чого блогери опублікували ролик з хештегом #ВересПоМоєму та попросили користувачів підхопити челлендж і їсти продукти Верес так, як смачно їм.
Результати
Кампанія тривала 3 тижні (квітень-травень 2021) і в результаті отримала високі показники охоплення та залучення ЦА: понад 12 млн. переглядів і 382К лайків, більше 5К коментарів та згадування в UGC від фанів! Тож результати досить сміливої кампанії в ТікТок для консервативного бренду перевищили прогнозні показники, підтвердивши нашу гіпотезу: молода аудиторія готова комунікувати з «Верес» — головне знайти саме той канал комунікації.
Висновки
- Інфлюенсери в TikTok вже орієнтовані на більш пряму рекламу, в той час, як аудиторія очікує від блогерів максимально нативний контент. Із самого початку кампанії ми дуже здивувалися, що не зважаючи на те, що бриф на контент був максимально креативний з ASMR референсами, що надихали, перша ітерація контенту, яку ми отримали від інфлюенсерів, була максимально «рекламна». І нам довелося докласти зусиль, щоб контент все ж таки перетворився на круте «нямне» відео. Ми проговорювали нюанси завдання з усіма учасниками процесу, організовуючи сумісний колл між блогерами, агенцією і клієнтом.
- У TikTok кампанії для бренду Верес максимальне залучення отримав саме більш сміливий контент від Ольги Багірової й Трейсі. Отже, бренду в TikTok потрібно бути сміливим до кінця і надати можливість блогерам створювати контент на свій розсуд, у своєму стилі, той, до якого звикла його аудиторія. Тобто від самого початку потрібно вірно оцінювати свої сили. Левел креативності ідеї повинен максимально відповідати цінностям і можливостям бренду, щоб імплементація ідеї стала можливою без «ампутацій» та «адаптацій».
Співпраця з брендом «Верес» довела — якщо у вас є трендова фішка, вірний конс’юмерський інсайт і ще купа сміливості та бажання бути почутим, то вам під силу привернути увагу молодої аудиторії в ТікТок.
Пропонуємо вам також: Новорічна кампанія бренду Pepsi в ТikTok. Кейс агенції VIVID