26-27 червня відбудеться презентація арт-проєктів «Digital Art therapy Studio» у приміщенні Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, за адресою м. Київ вул. Євгена Коновальця, 18Д.
Проєкт «Digital Art therapy Studio» — це серія цифрових робіт, створених за участі українських музикантів та діджитал-митців. Унікальність проєкту полягає в об’єднанні різних видів арт-терапії, їхньої діджиталізації та підбору оптимальної форми арт-терапевтичного способу лікування з урахуванням міждисциплінарного та персоналізованого підходу, штучного інтелекту, технології доповненої реальності (AR) та за участі найкращих провідних українських фахівців, зокрема, професійного психіатра та доктора медичних наук Володимира Коростія, митців та музикантів.
Крім терапевтичного ефекту та психологічної реабілітації, проєкт підвищує загальний рівень культури населення. Доступність та легкість цифрового мистецтва приверне увагу широкої аудиторії, а можливість спілкування у віртуальних чатах на платформі V-Art допоможе подолати негативний ефект відсутності соціалізації через наслідки пандемії. Крім того з «Digital Art therapy Studio» відкриваються нові можливості для розвитку молодих українських музикантів та цифрових художників.
Початок 26 червня о 17:00. Вхід вільний.
Під час презентації буде можливість:
- ознайомитися із арт-терапевтичними творами, створеними під час проєкту;
- переглянути каталог із детальною інструкцією по використанню та описами творів;
- а також познайомитись із командою проєкту, дізнатися більше про цифрове мистецтво і просто гарно провести час.
Організатори
V-ART PLATFORM — платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва, яка поєднує культурну та комерційну цінність для світу цифрового мистецтва. Місія платформи — створити вичерпну екосистему для глобального ринку цифрового мистецтва.
Партнери проєкту
- За технічної підтримки компанії «Samsung Electronics Україна»
- ТОВ «М-АСИСТЕНТ»
- ГО «МИСТЕЦЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ КАРБОН»
- ГО «ВИКОНАВЦІ АКАДЕМІЧНОЇ МУЗИКИ “АКАДЕМУС”»
Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.
А ми нагадуємо, що Stepico Games організовує свій перший безкоштовний онлайн-хакатон 9-11 липня. Головна умова — розробка ігор на Unity.