• Про проєкт
  • Контакти
  • Логін
CreativityUA - Official CIAU Media
  • Ідеї
  • Інсайти
  • Ремесло
  • Бізнес
  • Люди
  • М’язи
  • Тренди
  • Натхнення
  • Більше
    • Всі новини
    • Відео
    • Спецпроєкти
      • LIONS Live
      • Креативний дайджест
      • Cannes Lions 365
      • Філософський Сад
      • Комунікації для культурних менеджерів
      • Знакові проєкти України
Немає результатів
Переглянути всі результати
Creativity Ukraine
  • Ідеї
  • Інсайти
  • Ремесло
  • Бізнес
  • Люди
  • М’язи
  • Тренди
  • Натхнення
  • Більше
    • Всі новини
    • Відео
    • Спецпроєкти
      • LIONS Live
      • Креативний дайджест
      • Cannes Lions 365
      • Філософський Сад
      • Комунікації для культурних менеджерів
      • Знакові проєкти України
Немає результатів
Переглянути всі результати
Creativity Ukraine
Головна Події

Фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі «Конструкція» відбудеться 17-27 червня у Дніпрі

11 Червня, 2021
Час прочитання: 3 хв.
A A
«Конструкція»
Share on FacebookShare on Twitter

Фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі «Конструкція» оголосив повний список учасників та розклад подій. 

У Центрі сучасної культури у Дніпрі (Dnipro Center for Contemporary Culture) та інших знакових локаціях міста з 17 по 27 червня відбуватимуться мультимедійні виставки, аудіовізуальні перформанси, концерти електроакустичної музики, дискусії та освітні події. Серед учасників «Конструкції» цього року: художньо-дослідницька група Nonument Group із Словенії, американський художник та куратор Clemens Poole, швейцарський саунд-дизайнер Feldermelder, шотландська композиторка Ela Orleans, українські митці та музиканти Саша Курмаз, Євген Гордєєв, Andrey Kiritchenko та інші. 

Вони презентують свій погляд на особливості міста та життя людини в ньому: взаємодію особистого і спільного, минулого і теперішнього, індустріального і пострадянського. За допомогою сучасного мистецтва і музики як медіумів цьогорічна «Конструкція» стане майданчиком для діалогу щодо збереження і переосмислення культурної та архітектурної спадщини, проблем культурної інфраструктури, зв’язку колективної та особистої пам’яті, почуттів ностальгії і тривоги як невід’ємної складової життя у місті.

«Конструкція»

Також «Конструкцію» 2021 відвідають куратори українських та європейських фестивалів сучасного мистецтва і експериментальної музики та поділяться своїм досвідом організації культурних подій і поглядом на майбутнє індустрії. 

Детальна програма та розклад подій доступні за посиланням.  

«Конструкція»

«Конструкція»

Андрій Палаш, програмний директор фестивалю та керівник Центру сучасної культури у Дніпрі, розповідає:

«Цього року програма «Конструкції» будується навколо теми сірих плям в тканини міста: місць, які раніше виконували ідеологічні, комунікативні або інші функції, але в сучасних умовах втратили свою значимість. Через художні проєкти ми спробуємо дослідити, чи є майбутнє у таких об’єктів і чи зможуть вони прийняти нові сенси. Це тема, яка завжди лежала на поверхні і звучала в самій специфіці Дніпра як постіндустріального і пострадянського міста. Тут багато локацій, що залишилися від радянської епохи і застигли в ній же. «Конструкція» намагається «розгойдати» закрите більше 30-ти років місто і знайти відповідь на питання, що робити з цією спадщиною далі».

Фестиваль відбудеться згідно з актуальними протиепідемічними вимогами. Деякі заходи пройдуть в онлайн-форматі і транслюватимуться на сторінках «Конструкції» у соцмережах. Пізніше на сайті «Конструкції» можна буде відвідати 3D-екскурсію всіма артоб’єктами, створеними під час фестивалю. 

Вхід на фестиваль вільний за реєстрацією, яка вже відкрита за посиланням. 

«Конструкція»

Про проєкт

Проєкт «Фестиваль аудіовізуального мистецтва та нових медіа у міському просторі “Конструкція”» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Державного агентства розвитку туризму.

Партнерами фестивалю також є Дніпровський коледж культури та мистецтв, Австрійський культурний форум, Pro Helvetia, Cryptic/Sonica, SHAPE, Британська Рада в Україні, програма «Культурна столиця», Центр сучасної культури у Дніпрі. 

«Конструкція» — це міжнародний фестиваль сучасного експериментального мистецтва та музики, який проводиться з 2014 року. Фестиваль поєднує теми соціального, культурного розвитку та творчих потреб людей, які живуть у постіндустріальних та пострадянських містах.

«Конструкція» базується у Дніпрі — четвертому за розміром місті України, відомому своїм промисловим та космічним минулим. Протягом семи років у фестивалі взяли участь митці та музиканти з більш ніж 20 країн, було задіяно понад 30 різних міських локацій. За час існування «Конструкцію» відвідали близько 15 000 людей.

Організатори фестивалю: 

ГО Kultura Medialna

«Конструкція» у соцмережах: 

  • Facebook
  • Instagram 
  • Telegram 

А ми нагадуємо: Щомісячна міська подія «Кураж» разом з Aperol підготували кампанію, що зробить літо ще яскравішим. Запуск проєкту «Літо з Aperol на “Куражі”» відбудеться під час червневого івенту та триватиме місяць.

Теги: культурамедіатворчістьтехнологіїфестивалі

СХОЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

Digital-набір піарника: від робочих додатків до джерел натхнення
Аналітика

Digital-набір піарника: від робочих додатків до джерел натхнення

30 Червня, 2025

Ефективність у PR залежить не лише від досвіду, а й від правильно підібраних інструментів. Які додатки економлять час на рутинних завданнях, а де знайти натхнення для креативних ідей?  Валерія Васильченко,...

Читати даліDetails

“Зароблені” комунікації проти “оплачених”: як знайти гармонію для бренду

MasterZoo представив рекламну кампанію про сни пухнастих особистостей

РЕКОМЕНДОВАНО

Інсайти

Принципи понад процеси: новий посібник WFA та VoxComm щодо вибору агенції

25 Червня, 2025
Відповідальність

«Доставка краси»: dzvinko, 4Face та EVA.UA запустили ініціативу підтримки захисниць України

24 Червня, 2025

БІЛЬШЕ МАТЕРІАЛІВ

Effie Ukraine 2025: 93 шанси на визнання ефективності
Інсайти

Effie Ukraine 2025: 93 шанси на визнання ефективності

25 Червня, 2025
Етика у дизайні: старт першого національного дослідження про професійні цінності українських дизайнерів
Аналітика

Етика у дизайні: старт першого національного дослідження про професійні цінності українських дизайнерів

26 Червня, 2025

Про медіа

CreativityUA – ми пишемо про креатив, що трансформує бізнес, змінює людину та розвиває суспільство. Надаємо можливість брендам та особистостям ділитись досвідом та цікавою інформацією. Тримаємо в курсі важливих новин креативних індустрій і надаємо майданчик для поширення свіжих думок.

Тематичні напрями

  • Творчість і дизайн
  • Бізнес та Інновації
  • Маркетинг і Комунікації
  • Культура і Життя
  • Наука і Технології
  • Розвиток і Ефективність
  • Суспільство та Держава
  • Фестивалі та можливості
  • Відповідальність

Контакти

Відділ реклами

Імейл редакції

+380 44 221 6131

Новини Каннських Левів в Україні

Cannes LIONS 365  |  LIONS Live

Подкаст Creative Digest

Soundcloud  |  Apple Podcasts |  Google Podcasts

Ми у соцмережах

© 2021 CreativityUA | Офіційне медіа Асоціації Креативних Індустрій України | CIAU

Політика конфіденційності

З поверненням!

Увійдіть з логіном Facebook
Увійдіть з логіном Google
OR

Увійти в обліковий запис

Забули пароль?

Відновіть свій пароль

Будь ласка, введіть своє ім'я користувача або адресу електронної пошти, щоб скинути пароль.

Увійти
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • РУБРИКИ
    • Ідеї
    • Інсайти
    • Ремесло
    • Бізнес
    • Люди
    • М’язи
    • Тренди
    • Натхнення
  • ТЕМАТИКА
    • Маркетинг і Комунікації
    • Бізнес та Інновації
    • Творчість і дизайн
    • Культура і Життя
    • Розвиток і Ефективність
    • Наука і Технології
    • Суспільство та Держава
    • Фестивалі та можливості
  • СПЕЦПРОЄКТИ
    • Cannes Lions 365
    • LIONS Live
    • Креативний дайджест
    • Філософський Сад
    • Комунікації для культурних менеджерів
    • Знакові проєкти України
  • ТИП МАТЕРІАЛУ
    • Новини
    • Добірки
    • Історії
    • Точка зору
    • Інтерв’ю
    • Аналітика
    • Відео
    • Події

© 2021 CreativityUA | Офіційне медіа Асоціації Креативних Індустрій України | CIAU

Цей вебсайт використовує файли cookie. Продовжуючи користуватися цим вебсайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Відвідайте сторінку Політика конфіденційності.