Протягом чотирьох днів з 20 по 23 серпня у киян і гостей столиці буде можливість відвідати традиційну культурну подію — ярмарок сучасного мистецтва Kyiv Art Fair, якому цього року виповниться п’ять років. За попередні роки цей захід відвідало в сумі понад 40 тисяч людей.
Ярмарок Kyiv Art Fair та фестиваль Kyiv Art Week повинні були традиційно відбутися в травні. В умовах карантину організатори прийняли рішення змінити формат і провести ярмарок окремо від основного фестивалю. Місце для проведення надав генеральний партнер Kyiv Art Week 2020 року — Parkovy на Парковій дорозі, 16-а. Інфраструктура цієї локації дозволить забезпечити всі санітарні норми в умовах карантину.
На період проведення ярмарку частина комплексу Parkovy перетвориться на величезну виставку робіт сотень художників і скульпторів, представлених більш ніж тридцятьма українськими галереями та самоорганізованими художніми об’єднаннями (т.зв. «artist-run space»). Всі роботи будуть внесені в щорічний каталог Kyiv Art Fair і виставлені на продаж.
У період кризи в культурній сфері, викликаною пандемією COVID-19, ярмарок Kyiv Art Fair стане майданчиком, де українські приватні інституції та художники, яких вони представляють, зможуть заявити про себе і почати діалог з представниками бізнесу та держави. Тему цього року організатори сконцентрували на взаємодопомозі та солідарності між агентами сфери мистецтва. Також в рамках заходу пройдуть лекції і дискусії про взаємодію мистецтва і ринку, в тому числі в умовах кризи. Донабір учасників відбувається за новим форматом за участю журі, умови подачі заявок можна знайти на сайті.
Kyiv Art Fair покликаний популяризувати сучасне мистецтво серед глядачів різних професій і вікових груп. Ярмарок став однією з культурних візитівок Києва та зарекомендував себе серед світових ЗМІ.
Подія відбувається завдяки підтримці Київської Адміністрації.
Онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR, яка відбудеться 11 липня, збере представників бізнесів, креативних організацій та державних інститутів, щоб поділитись досвідом кризового менеджменту, бізнес-перетворень та налагодження роботи в умовах, коли рідкісними стали не чорні, а білі лебеді.