З появою 5G як корпорації, так і споживачі з нетерпінням очікують нової ери інновацій та онлайн-технологій. Але незважаючи на те, що нова хвиля можливостей для мобільних пристроїв нас вже досягла, пересічний користувач все ще досить слабко уявляє собі, що таке швидкість 5G. А також в чому її потенціал та як її можна застосовувати на практиці.
Щоб продемонструвати наочно відповідь на всі ці питання, нещодавно компанія Huawei випустила міні-фільм «Кунг-фу двобій у 5G» (5G Kung Fu Showdown). Цей проект переносить аудиторію у новий вимір відеоігор, використовуючи можливості Huawei Mate 30 Pro 5G. Разом з агенцією WPP Team Huawei була створена кампанія, яка дала можливість зійтися у двобої майстрові кунг-фу та гравцеві кіберспорту. Наразі це є верхом можливостей у тому, що стосується ігор у віртуальній реальності з повним зануренням.
Техніки Huawei створили віртуальну арену у середовищі 5G. Завдяки тактильному жилету для віртуальної реальності та системі відслідковування положення у просторі кожен рух майстра кунг-фу якнайточніше переносився у віртуал. В той же час окуляри віртуальної реальності HUAWEI VR Glass дозволили йому бачити у реальному часі атаки свого опонента.
Майже миттєва передача даних (швидкість 5G вдесятеро перевищує швидкість 4G) і практично відсутня затримка під час передачі сигналу забезпечили те, що гравець відчував кожен удар майстра кунг-фу у реальному часі. І все це фізично перебуваючи на відстані понад сто кілометрів один від одного.
Швидкість 5G наводить міст між історією та сьогоденням
Цим проектом компанія вирішила продемонструвати не лише технологічну досконалість моделі Huawei’s Mate 30 Pro 5G, але й той факт, що таким чином можна подолати межі між традиціями та сучасністю. Тобто відновити діалог між культурою, яка в цьому випадку представлена бойовими мистецтвами, та технікою.
Кріс Райтерманн (Chris Reitermann), директор WPP Team Huawei по роботі з клієнтами, зазначив: «Початок епохи 5G пропонує нам неймовірну можливість переосмислити роль смартфонів. Це в нашій крові – розширювати межі креативності, спираючись на потенціал технологій».
Міні-фільм «Кунг-фу двобій у 5G» був дуже прихильно сприйнятий публікою. Вона одразу порівняла цей проект з фільмом «Першому гравцю приготуватися» (Ready Player One). Тільки цього разу в реалі. Ця кампанія також викликала чимало нових дискусій і додала оптимізму щодо можливості налагодити зв’язок між культурною спадщиною та технологіями нового покоління.