Самый быстрый автомобиль: Bugatti Chiron побил рекорд в 490 км/час

Вчера, 2 августа, гиперкар Bugatti Chiron удостоился звания самого быстрого автомобиля в мире. С гонщиком Энди Уоллесом за рулем эта машина развила скорость в 490 км/час на немецкой трассе в Эра-Лессин.

490 км/час – это скорость, при которой автомобиль за секунду пролетает футбольное поле в длину. Конечно, этот рекорд, при всей своей почетности, малоприменим на практике. Все же реальная жизнь – это не фильм «Форсаж». Да и прямых дорог, на которых можно настолько разогнаться, в мире не так уж много.

Такой рекорд, впрочем, заставляет задуматься, как же машине это удалось проделать, не взлетев. Ведь на такой скорости самолеты поднимаются в воздух.

Как видно из официальных фото, чтобы удержать машину на земле, модель Chiron пришлось дополнительно модифицировать, удлинив сзади. Материал корпуса при этом заменили на углеродное волокно, чтобы он оставался достаточно легким.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.