Рыбомет для лососей: видео, которое покорило Интернет

Благодаря видео, выложенному изначально на Twitter, публика в соцсетях открыла для себя «рыбомет». Это устройство от Whooshh Innovations перебрасывает рыбин из точки А в точку Б. Работает оно с 2011 года, но популярность заслужило буквально на днях, после того, как это видео было выложено в Интернете.

Систему разработали, впрочем, не шутки ради, а для того, чтобы решить реально существующую проблему. В США сооружено немало плотин, которые перекрывают рыбе путь к местам нереста. Рыбомет же переправляет лососей через плотину, чтобы те могли спокойно размножаться. Гибкая труба длиной до 515 метров способна перебросить до 40 рыбин за минуту.

Более того, система сканирует и сортирует рыбу и транспортирует разные виды в разные места, чтобы те не конкурировали между собой. Так как скорость движения по трубе достигает 5-8 метров за секунду, рыбины добираются к месту нереста даже быстрее, чем если бы они плыли своим ходом. В Whooshh утверждают, что такая система транспортировки абсолютно безопасна для рыбы, несмотря на перепады давления.

Девиз компании: «Спаси лососей, накорми планету».

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Компанія Apple створила кумедний мініфільм про віддалену роботу

Apple створила сиквел до ролика «The Underdogs», який показує чимало моментів, добре знайомих всім, кому останнім часом доводилося працювати дистанційно.

Тихі історії під гостиним дахом. Готель «Дніпро» як джерело натхнення

Творча лабораторія ТРОПА, яка є проєктом громадської організації «Молодіжне об’єднання «Джерело натхнення», допомагає молодим режисерам, музикантам, співакам та митцям знаходити ...

Нова кампанія для бренду морозива Monaco від креативного агентства banda

У бренду морозива Monaco є ціла купа незаїжджених смаків. Так виникла ідея — донести, що морозиво Monaco зі своїми неочікуваними ...

Burger King за допомогою малюнків нагадав публіці, якою є зона покриття кожного ресторану

Споживачам було запропоновано створити власну інтерпретацію тих геометричних фігур, які утворює зона покриття кожного ресторану.

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...