Редактор подкастов Descript позволит пользователям сымитировать собственный голос

Технология deepfake одними только видео не ограничивается. В частности, новый редактор подкастов Descript позволяет таким образом сымитировать голос пользователя, чтобы переозвучить отредактированные фрагменты.

Эта функция называется Overdub, и она позволяет заменить те фразы, что вы уже записали, синтезированной речью, которая ничуть не отличается от остальной записи. Таким образом, можно заполнить получившиеся при записи неловкие паузы или исправить ошибки. По сути, Overdub дает возможность редактировать озвучку, просто исправляя текст.

Пока что эта функция существует в виде бета-версии.

Приложение честно предупреждает пользователей, что функция Overdub не предназначена для троллинга ближних своих. Работать она будет лишь с собственным голосом создателя подкаста, чтобы ускорить и упростить процесс редактирования аудио.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...