Редактор подкастов Descript позволит пользователям сымитировать собственный голос

Технология deepfake одними только видео не ограничивается. В частности, новый редактор подкастов Descript позволяет таким образом сымитировать голос пользователя, чтобы переозвучить отредактированные фрагменты.

Эта функция называется Overdub, и она позволяет заменить те фразы, что вы уже записали, синтезированной речью, которая ничуть не отличается от остальной записи. Таким образом, можно заполнить получившиеся при записи неловкие паузы или исправить ошибки. По сути, Overdub дает возможность редактировать озвучку, просто исправляя текст.

Пока что эта функция существует в виде бета-версии.

Приложение честно предупреждает пользователей, что функция Overdub не предназначена для троллинга ближних своих. Работать она будет лишь с собственным голосом создателя подкаста, чтобы ускорить и упростить процесс редактирования аудио.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як створювалися номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.

KMW Special завершено

14 провідних медіаекспертів з усього світу обговорювали найактуальніші питання аудіовізуальної індустрії – ексклюзивно для глядачів KYIV MEDIA WEEK Special У ...

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.