Первый чемпионат мира по хадо пройдет в Токио

Первый чемпионат мира по хадо – командному метанию энергетических шаров – пройдет в Токио

Что такое Хадо?

Хадо – это первая реальная командная игра с использованием технологии виртуальной реальности. Команды бросают друг в друга специальные энергетические шары, напоминающие шаровые молнии или сгустки энергии, излучаемые магами в фэнтезийных фильмах. Поскольку шары виртуальные, они не приносят игрокам вреда. Разработчик всей технологии и сценария игры – компания VRScout из Лос-Анджелеса.

Такую игру можно устроить где угодно – в любом парке или спортзале.

Первый чемпионат по хадо

Первый чемпионат по хадо состоится в японской столице. И это не случайно, поскольку Япония стала первой страной, где начали формироваться команды хадо и соревноваться между собой.

В первом чемпионате мира примет участие 12 команд из трех стран. Призовой фонд составляет 120 тысяч долларов, из которых победителю достанется 30 тысяч.

В наполеоновских планах разработчиков – покорение Америки. Уже в ближайшее время планируется организовать несколько команд по хадо на базе ведущих центров развлечений США.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...