Ледяные кубики для спасения арктических ледников

В рамках международного соревнования, прошедшего в Таиланде, был выдвинут проект, который по замыслу его авторов поможет заморозить Арктику обратно. Аналогично тому, как в тропических регионах высаживают деревья, чтобы восстановить леса, архитекторы предлагают восстанавливать полярные шапки.

Специально спроектированная подлодка должна замораживать воду «кубиками» в форме сот, чтобы затем собрать из них новые ледяные поля.

Так называемая «Реайсбергизация» (Re-iceberg-isation) является подводной лодкой-морозильником, которая может работать при любых погодных условиях. Погружаясь, она зачерпывает воду в шестиугольный контейнер. А когда вода замерзнет, очередной кубик займет свое место среди множества других.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...