Компания Google Wing открыла в Австралии первую в мире службу доставки с помощью дронов

После 18 месяцев тестирования компания Wing официально открыла в Канберре (Австралия) первую в мире службу доставки товаров с помощью дронов. Этот сервис будет сотрудничать с местными предпринимателями и доставлять различные продукты, от кофе до лекарств, за считанные минуты.

Конечно, прежде чем разрешить запуск дронов-доставщиков местные авиаслужбы выдвинули несколько условий. Дронам запретили летать над крупными магистралями. Доставка разрешена лишь с 7 утра до 8 вечера (с 8 утра по выходным). И дронам нельзя подлетать близко к людям. Также для будущих клиентов провели инструктаж, где их ознакомили с правилами безопасности.

Компания Wing ожидает, что к 2030 году каждая четвертая доставка будет происходить с помощью дронов.

Австралийские власти утверждают, что «с большой вероятностью» это – первая такая служба, запущенная в мире. То есть компания Google опередила Amazon, первой предложив эту услугу широкой публике. Коммерческий запуск аналогичной службы Amazon еще не состоялся, несмотря на все тесты в США и Великобритании.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

House of Europe представляє 5 нових грантів для українських креативних бізнесів та організацій

House of Europe — програма ЄС, що пропонує можливості для творчості та професійного обміну, — представляє 5 нових грантів для ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

Українські IT- та Digital-фахівці зазирнули у майбутнє: як пройшов освітній саміт Make it in Ukraine 2020

19 вересня відбувся перший освітній онлайн-захід Make it in Ukraine 2020. Його мета — допомогти українським фахівцям з IT та Digital професійно зростати та знаходити гідну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.