Компания Google Wing открыла в Австралии первую в мире службу доставки с помощью дронов

После 18 месяцев тестирования компания Wing официально открыла в Канберре (Австралия) первую в мире службу доставки товаров с помощью дронов. Этот сервис будет сотрудничать с местными предпринимателями и доставлять различные продукты, от кофе до лекарств, за считанные минуты.

Конечно, прежде чем разрешить запуск дронов-доставщиков местные авиаслужбы выдвинули несколько условий. Дронам запретили летать над крупными магистралями. Доставка разрешена лишь с 7 утра до 8 вечера (с 8 утра по выходным). И дронам нельзя подлетать близко к людям. Также для будущих клиентов провели инструктаж, где их ознакомили с правилами безопасности.

Компания Wing ожидает, что к 2030 году каждая четвертая доставка будет происходить с помощью дронов.

Австралийские власти утверждают, что «с большой вероятностью» это – первая такая служба, запущенная в мире. То есть компания Google опередила Amazon, первой предложив эту услугу широкой публике. Коммерческий запуск аналогичной службы Amazon еще не состоялся, несмотря на все тесты в США и Великобритании.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Трансформації та можливості: бліц спікерів онлайн-марафону NO LIMITS: transformACTION 2021 (оновлено)

Новий освітній український проєкт LIFTA.SPACE анонсував безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021, який відбудеться 15-21 лютого 2021. Ключова тема івенту — трансформації як ...

Creative Digest CIAU. Випуск #026Creative Digest CIAU. Випуск #026

Creative Digest CIAU. Випуск #026

Історії створення відомих логотипів. Новий онлайн-курс для журналістів. Конкурс стипендій для відеоблогерів. Та добірка цікавих заходів лютого. Чао, креатори! З ...

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.