Гимнастика для робота – паркур в исполнении Atlas от Boston Dynamics

Компания Boston Dynamics недавно выпустила видео, в котором ее двуногий робот Atlas занимается гимнастикой. Он проделывает ряд упражнений, среди которых сальто, стойка на руках, прыжок с разворотом на 360 градусов и даже шпагат в прыжке.

Больше всего впечатляет тут то, что все эти упражнения плавно перетекают одно в другое. Boston Dynamics пояснила, что их робот контролирует свои движения с помощью предсказательной модели, чтобы каждое последующее движение было продолжением предыдущего. Atlas может даже перекатываться по земле, ничего себе не повредив и не оборвав никаких проводков.

Конечно, тот факт, что на видео все выглядит безупречно, не означает, что робот не делает ошибок. Atlas проделывает свои трюки успешно в 80% случаев. То есть во время каждой пятой попытки что-то идет не так. Впрочем, по меркам мешков с костями даже это впечатляет.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...