Из-за выбросов углерода океаны становятся все более кислотными, что постепенно убивает коралловые рифы и других морских обитателей. Поэтому австралийская организация Clean Ocean Foundation разработала такой воск для серфинга, который способен нейтрализовать кислоты.

Воску, созданному McCann, в пику всем неверующим придали форму лиц тех политиков, которые отрицают факт перемены климата. Есть среди них и Дональд Трамп, и Жаир Болсонару.

Образцы воска были разосланы компаниям-производителям, чтобы предложить им использовать этот состав в своих товарах.

По словам Clean Ocean Foundation, если все серферы начнут использовать этот воск для своих досок, то постепенно эти микро-дозы начнут поправлять экологию океана.

Вощеная доска – это, казалось бы, немного, но если за этот воск возьмутся все 35 миллионов серферов мира, прогресс будет ощутим.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.