Будущее робототехники: роботы, которые могут строить других роботов

Команда инженеров из Массачусетского технологического института создала робота, который может в корне поменять наш подход к робототехнике.

Он состоит из пяти крошечных базовых элементов и может разбирать сам себя и собирать уже в другой конфигурации. Конечная цель этого проекта – создание роботов, которые смогут строить других роботов из собственных деталей.

Профессор Нил Гершенфельд, участвующий в проекте, пояснил, что вдохновением для них послужил тот факт, что все живое состоит всего из 20 аминокислот.

Новаторство проекта заключается в том, что в перспективе эта система позволит создать стандартный набор деталей. Из них можно будет строить абсолютно любых роботов, и модифицировать их при необходимости.

А это означает, что робототехника станет гораздо проще. Люди смогут проектировать и строить собственных роботов практически без труда. И обширных познаний в инженерном деле для этого будет уже не нужно.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...