5 травня пройде благодійний забіг Wings for Life World Run

Партнер 27-го «Пробігу під каштанами» Red Bull Ukraine запрошує приєднатися до всесвітньої благодійної ініціативи Wings for Life World Run. Це благодійний Забіг, який пройде 5 травня о 14:00. Його метою є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Приєднатися до глобальної мети можна в будь-якому місті і локації – за допомогою  однойменного мобільного додатку забігу.

Бігти можна як одному, так і разом з друзями та однодумцями – в спільних забігах з мобільним додатком (APP RUN), які організовуються в Києві, Дніпрі, Одесі, Ужгороді та інших містах. Деталі щодо всіх українських організованих забігів тут.

У Києві такий організований забіг з мобільним додатком – Wings for Life World Run APP RUN KYIV – відбудеться 5 травня о 14:00 на Трухановому острові.

Як взяти участь у Wings for Life World Run APP RUN?

  1. Завантажити мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN
  2. Приєднатися до забігу у своєму місті. Наприклад, до APP RUN KYIV.
  3. Оплатити внесок учасника (10 євро)
  4. Бігти разом з усім світом заради тих, хто не може, – 5 травня о 14:00.

Кожен учасник організованих забігів у Києві, Одесі, Дніпрі та Ужгороді отримає медаль фінішера і сувенірну продукцію на згадку про забіг.

100% вступних внесків учасників спрямовані на пошук і дослідження методів лікування травм спинного мозку. За шість років Wings for Life World Run перетворився у світовий рух з завзятими шанувальниками, які щорічно беруть участь в забігу. Завдяки учасникам, донорам та спонсорам за весь час забіг зібрав неймовірні 23,6 млн євро для фонду Wings for Life, щоб фінансувати дослідження методів лікування травм спинного мозку.

Що таке Wings for Life World Run?

Wings for Life World Run – це всесвітній забіг, учасники якого стартують одночасно по всьому світу об 11:00 (UTC) – незалежно від пори року, часу доби чи погодних умов у конкретній місцевості. Серед бігунів – початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних кріслах.

Унікальність забігу ще й в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього, намагаючись втекти від автомобіля-кетчера (Catcher Car), який є “рухомою фінішною лінією”, що слідує за учасниками у заданому темпі. Реальний автомобіль-кетчер або віртуальний (у мобільному додатку) переслідує бігунів впродовж маршруту та поступово збільшує свою швидкість доти, поки не наздожене кожного учасника. Коли автомобіль-кетчер (реальний або віртуальний) наздоганяє учасника, його/її гонка закінчується. Останні чоловік і жінка, яких наздоженуть, оголошуються Глобальними чемпіонами!

І з року в рік учасники в цей день біжать заради тих, хто не може, –  задля людей з пошкодженням спинного мозку, чиє життя змінилося за долю секунди після того, як вони посковзнулися, спіткнулися або ж потрапили в аварію.

Про фонд Wings For Life

Мільйони людей у всьому світі залежні від інвалідного візка через травму спинного мозку – в основному через аварії або падіння. Wings for Life – некомерційний фонд, який займається дослідженнями спинного мозку. Місія фонду – знайти методи лікування травм спинного мозку. З 2004 року Wings for Life ретельно відбирає і є спонсором передових дослідницьких проектів та клінічних досліджень, які в перспективі зможуть змінити життя людей у всьому світі. Хоча спосіб лікування ще не знайдено, фонд уже досяг чималих успіхів.

Про Wings for Life World Run

Щороку одночасно на численних офіційних трасах та за допомогою мобільного додатку в усьому світі проводиться міжнародний забіг Wings for Life World Run, в якому кожен, чи то день чи ніч, стартує одночасно та з однією метою — зібрати кошти для фонду Wings for Life. 100 % вступних внесків та дотацій спрямовується на допомогу в пошуку методів лікування травм спинного мозку; і в рамках п’яти забігів, починаючи з 2014 року, до участі у міжнародному забігу долучилось понад 500 000 людей 193 національностей у понад 66 країнах на всіх континентах. Всі разом вони зібрали 23,6 мільйонів євро www.wingsforlifeworldrun.com

Wings for Life World Run APP

Wings for Life World Run APP дозволяє будь-кому, в будь-якій точці світу, приєднатися до глобального руху, навіть якщо в нього/неї немає можливості пробігти в одному з офіційних місць проведення забігу. Активуючи додаток (APP) на своєму телефоні, бігун може взяти участь у віртуальному Wings for Life World Run – App Run та бути переслідуваним віртуальним автомобілем-кетчером одночасно зі всіма іншими учасниками Wings For Life World Run по всій земній кулі. Люди можуть сформувати свій власний маршрут під час індивідуального забігу з додатком, а також бігти у багатьох місцях по всьому світу, де відбуваються організовані забіги (APP RUN), в яких люди біжать у групах, використовуючи додаток.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Самый длинный стрим в истории: WWF снимает, как разлагается бутылка

Всемирный фонд дикой природы (WWF) запустил самый длинный в мире прямой эфир: трансляция будет длиться 450 лет. Видео можно смотреть ...

«Нова Пошта» використовуватиме для пакування папір замість пінопласту

З кінця квітня всі відділення «Нова Пошта» переходять на новий тип упаковки: замість пінопласту використовуватимуть український папір вторинної переробки. Про ...