Coors Light Clone Machine пропонує «робити клонів», щоб підмінити себе на відеоконференції

Цей проєкт від агенції Leo Burnett дозволяє створювати короткі кільцеві відео на 30 секунд, щоб у цей час можна було тихенько та непомітно відволіктися від відеоконференції.

Ті, хто зараз працюють з дому, мабуть, вже втомилися від нескінченних відеодзвінків. Тому пивний бренд Coors Light пропонує вихід для тих, кому конче необхідно зробити бодай невеличку перерву та відпочити від чергового робочого зібрання. Але звісно, ніхто не хоче, щоб колеги про таке дізналися. Тому бренд разом з агенцією Leo Burnett створив Coors Light Clone Machine. Цей проєкт, запущений на спеціальному окремому мікросайті, пропонує робити кільцеві відео із записами самих себе з уважними та зосередженими обличчями, щоб ті могли підмінити вас на відеоконференції.

Чому саме 30 секунд? Тому що згідно з «дослідженнями» бренда саме стільки в середньому потрібно, щоб збігати до холодильника та прихопити пляшку пива.

Зокрема, сайт Coors Light Clone Machine пропонує тренувальне відео, показуючи, як саме треба кивати головою, щоб співбесідники вирішили, наче ви з ними згодні, як зображати ретельне конспектування чи схвальні жести, мовляв, «слушна думка».

Пивний бренд заохочує кожного зробити собі такий відеозапис, завантажити його і поставити замість фона відеоконференції. А самим тим часом піти випити пива. Такі кільцеві відео можна також публікувати у соцмережах, міряючись, хто переконливіший.

Надто виснажливі відеоконференції

Ліз Тейлор (Liz Taylor), креативна директорка міжнародного відділу Leo Burnett, пояснила, що ця ідея спала їм на думку, коли вони побачили скільки людей страждають від втоми через численні розмови у Zoom. Особливо зараз, після двох місяців віддаленої роботи.

«Coors Light завжди прагне приносити хвилини відпочинку та релаксації, – зазначила Тейлор. – Тому ми вирішили, що цей момент якнайкраще підходить для того, щоб бренд допоміг змученим відеоконференціями людям і водночас дозволив їм з гумором поставитися до ситуації, що склалася».

Механізм відеозапису на сайті був розроблений Leo Burnett спільно з технологічною агенцією Digitas. Coors Light Clone Machine лишатиметься доступною безстроково.

Звісно, є й ті, хто сумнівається, чи вдасться їм таким чином схитрувати, щоб колеги на спіймали їх на гарячому. Але тут все дійсно залежить від того, наскільки переконливим буде цифровий двійник. Наприклад, Адріано Матос (Adriano Matos), віцепрезидент Leo Burnett, зізнався, що його власний «клон» нещодавно протримався непоміченим цілих 10 хвилин під час робочого зібрання.

Загалом, це можна вважати спрощеним варіантом цифрового двійника від Метта Ріда, чий «зумбот» навіть здатен розмову підтримувати.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.