Coors Light Clone Machine пропонує «робити клонів», щоб підмінити себе на відеоконференції

Цей проєкт від агенції Leo Burnett дозволяє створювати короткі кільцеві відео на 30 секунд, щоб у цей час можна було тихенько та непомітно відволіктися від відеоконференції.

Ті, хто зараз працюють з дому, мабуть, вже втомилися від нескінченних відеодзвінків. Тому пивний бренд Coors Light пропонує вихід для тих, кому конче необхідно зробити бодай невеличку перерву та відпочити від чергового робочого зібрання. Але звісно, ніхто не хоче, щоб колеги про таке дізналися. Тому бренд разом з агенцією Leo Burnett створив Coors Light Clone Machine. Цей проєкт, запущений на спеціальному окремому мікросайті, пропонує робити кільцеві відео із записами самих себе з уважними та зосередженими обличчями, щоб ті могли підмінити вас на відеоконференції.

Чому саме 30 секунд? Тому що згідно з «дослідженнями» бренда саме стільки в середньому потрібно, щоб збігати до холодильника та прихопити пляшку пива.

Зокрема, сайт Coors Light Clone Machine пропонує тренувальне відео, показуючи, як саме треба кивати головою, щоб співбесідники вирішили, наче ви з ними згодні, як зображати ретельне конспектування чи схвальні жести, мовляв, «слушна думка».

Пивний бренд заохочує кожного зробити собі такий відеозапис, завантажити його і поставити замість фона відеоконференції. А самим тим часом піти випити пива. Такі кільцеві відео можна також публікувати у соцмережах, міряючись, хто переконливіший.

Надто виснажливі відеоконференції

Ліз Тейлор (Liz Taylor), креативна директорка міжнародного відділу Leo Burnett, пояснила, що ця ідея спала їм на думку, коли вони побачили скільки людей страждають від втоми через численні розмови у Zoom. Особливо зараз, після двох місяців віддаленої роботи.

«Coors Light завжди прагне приносити хвилини відпочинку та релаксації, – зазначила Тейлор. – Тому ми вирішили, що цей момент якнайкраще підходить для того, щоб бренд допоміг змученим відеоконференціями людям і водночас дозволив їм з гумором поставитися до ситуації, що склалася».

Механізм відеозапису на сайті був розроблений Leo Burnett спільно з технологічною агенцією Digitas. Coors Light Clone Machine лишатиметься доступною безстроково.

Звісно, є й ті, хто сумнівається, чи вдасться їм таким чином схитрувати, щоб колеги на спіймали їх на гарячому. Але тут все дійсно залежить від того, наскільки переконливим буде цифровий двійник. Наприклад, Адріано Матос (Adriano Matos), віцепрезидент Leo Burnett, зізнався, що його власний «клон» нещодавно протримався непоміченим цілих 10 хвилин під час робочого зібрання.

Загалом, це можна вважати спрощеним варіантом цифрового двійника від Метта Ріда, чий «зумбот» навіть здатен розмову підтримувати.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд «Природне Джерело» та «ДонорUA» запускають спільний соціальний проєкт «Крапля до краплі»

Кров – це рідина, без якої неможливе функціонування людського організму. Донорська кров, як і питна вода, необхідна для всебічної підтримки ...

Lions Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...