Coors Light Clone Machine пропонує «робити клонів», щоб підмінити себе на відеоконференції

Цей проєкт від агенції Leo Burnett дозволяє створювати короткі кільцеві відео на 30 секунд, щоб у цей час можна було тихенько та непомітно відволіктися від відеоконференції.

Ті, хто зараз працюють з дому, мабуть, вже втомилися від нескінченних відеодзвінків. Тому пивний бренд Coors Light пропонує вихід для тих, кому конче необхідно зробити бодай невеличку перерву та відпочити від чергового робочого зібрання. Але звісно, ніхто не хоче, щоб колеги про таке дізналися. Тому бренд разом з агенцією Leo Burnett створив Coors Light Clone Machine. Цей проєкт, запущений на спеціальному окремому мікросайті, пропонує робити кільцеві відео із записами самих себе з уважними та зосередженими обличчями, щоб ті могли підмінити вас на відеоконференції.

Чому саме 30 секунд? Тому що згідно з «дослідженнями» бренда саме стільки в середньому потрібно, щоб збігати до холодильника та прихопити пляшку пива.

Зокрема, сайт Coors Light Clone Machine пропонує тренувальне відео, показуючи, як саме треба кивати головою, щоб співбесідники вирішили, наче ви з ними згодні, як зображати ретельне конспектування чи схвальні жести, мовляв, «слушна думка».

Пивний бренд заохочує кожного зробити собі такий відеозапис, завантажити його і поставити замість фона відеоконференції. А самим тим часом піти випити пива. Такі кільцеві відео можна також публікувати у соцмережах, міряючись, хто переконливіший.

Надто виснажливі відеоконференції

Ліз Тейлор (Liz Taylor), креативна директорка міжнародного відділу Leo Burnett, пояснила, що ця ідея спала їм на думку, коли вони побачили скільки людей страждають від втоми через численні розмови у Zoom. Особливо зараз, після двох місяців віддаленої роботи.

«Coors Light завжди прагне приносити хвилини відпочинку та релаксації, – зазначила Тейлор. – Тому ми вирішили, що цей момент якнайкраще підходить для того, щоб бренд допоміг змученим відеоконференціями людям і водночас дозволив їм з гумором поставитися до ситуації, що склалася».

Механізм відеозапису на сайті був розроблений Leo Burnett спільно з технологічною агенцією Digitas. Coors Light Clone Machine лишатиметься доступною безстроково.

Звісно, є й ті, хто сумнівається, чи вдасться їм таким чином схитрувати, щоб колеги на спіймали їх на гарячому. Але тут все дійсно залежить від того, наскільки переконливим буде цифровий двійник. Наприклад, Адріано Матос (Adriano Matos), віцепрезидент Leo Burnett, зізнався, що його власний «клон» нещодавно протримався непоміченим цілих 10 хвилин під час робочого зібрання.

Загалом, це можна вважати спрощеним варіантом цифрового двійника від Метта Ріда, чий «зумбот» навіть здатен розмову підтримувати.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

МОЗ України та Червоний Хрест запустили маску-гру в Instagram

Під час карантину люди мало рухаються та більшість часу проводять за ноутбуком або смартфоном — часто в незручному, шкідливому для ...

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

Арт-об’єкт «Маяк Інновацій» стане частиною light performance до Дня Києва

До дня Києва на арт-об’єкті «Маяк Інновацій», створеному на базі 60-метрової заводської труби, UNIT.City разом із Idealsecrets, Rentmedia та Magic ...

Гаптичний інтерфейс у повітрі дозволить натискати кнопки, нічого не торкаючись

Система HaptiRead з її бездотиковим інтерфейсом була б корисною у таких громадських місцях як ліфти, банкомати, інформаційно-довідкові кіоски тощо.

На що схожі шрифти, які символізують людство?

Ідея Typelab Space Collection полягала в тому, щоб створити колекцію шрифтів, які змогли б стати візуальним втіленням всієї культури людства.

Приховані написи: у Флориді випустили туристичну мапу, що реагує на сонячне світло

Visit Florida не втрачає надії пробудити в серцях туристів жагу подорожей та познайомити їх з менш відомими туристичними принадами «штату сонячного сяйва».