USAID Україна запускає проєкт «Трансформація комунікацій» і третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту

16 грудня, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) офіційно запускає проєкт «USAID Transformation Communications Activity». 

Основна мета проєкту «Трансформація комунікацій» — побудова партнерства між урядом України, креативним сектором та громадянським суспільством. Таке партнерство сприятиме зміцненню української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив.

Запуск проєкту відбудеться під час першого заходу в рамках конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITСH UA 3. Організатором заходу є компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки USAID. Проєкт реалізовується у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики.

У заході візьме участь директор Місії USAID в Україні та Білорусі Джим Хоуп, який разом з представником Міністерства культури та інформаційної політики та командою проєкту пояснять, у чому особливість нової ініціативи USAID та чому вона вкрай необхідна Україні сьогодні.

USAID Україна запускає проєкт «Трансформація комунікацій» і третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту

PITCH UA 3 — частина нового проєкту USAID — має на меті сприяти створенню якісного контенту для телеканалів, кінотеатрів та вебресурсів, який промотує єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей. Переможці PITCH UA 3 отримають часткове фінансування виробництва проєкту, а також експертний супровід на всіх етапах його створення.

Особливістю третього сезону конкурсу є ширший, ніж зазвичай, вибір тем, на яких у своїх аудіовізуальних проєктах мають зосередитись апліканти для участі в PITCH UA 3. Цьогоріч конкурс фокусується на чотирьох тематичних блоках:

  • Я відчуваю зміни: реформуючи Україну
  • Об’єднуючи Україну: єдність у різноманітності
  • Медіа мають значення
  • Російськомовний контент: з’єднати роз’єднане

Кожна із запропонованих тем буде широко розкрита на заході відкриття PITCH UA 3, що відбудеться 16 грудня. Також учасники матимуть змогу познайомитись із глибоким експертним баченням кожного з тематичних блоків: в рамках проєкту відбудеться низка розмов та інтерв’ю зі спеціалістами кожної сфери, що будуть доступні усім охочим на сайті конкурсу у відео-форматі.

Детальніше про конкурс PITCH UA 3 та умови участі читайте на сайті.

Офіційне відкриття проєкту «Трансформація комунікацій» відбудеться онлайн 16 грудня з 14:00 до 19:10. Для участі необхідно зареєстуватися за лінкомМови заходу — українська та англійська з синхронним перекладом.


А ми нагадуємо, що 26 грудня відбудеться Ніч рекламожерів 2020. Вперше за 40 років Шоу буде показано в форматі онлайн.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль креативності «Каннські Леви» 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...