Український дизайнер здобув золоту нагороду на конкурсі плакатів у Лос-Анджелесі

Український графічний дизайнер Микола Коваленко отримав «золото» на міжнародному конкурсі плакатів Biophilia у США (Biophilia Poster Competition, Los Angeles, USA). Цьогоріч брали участь понад 3500 робіт із 167 країн. Результати конкурсу оголошено 18 жовтня 2020 року.

Конкурс плакатів Biophilia присвячений тісному зв’язку людини з навколишнім природним середовищем. Природа живить фізичне та ментальне здоров’я людини, а людина повинна берегти та відновлювати її ресурси. Лаконічний екоплакат Миколи Коваленка показує, що сила людини — в природі, а природа — у руках людини. Водночас тюльпан у вигляді кулака символізує могутність природи.

Український дизайнер здобув золоту нагороду на конкурсі плакатів у Лос-Анджелесі

Також нещодавно робота Миколи Коваленка «Діалог із природою» отримала бронзову нагороду на трієнале екопостерів у Словаччині (Eco-Poster Triennial, Zilina, Slovakia).

Екоплакат Миколи Коваленка

Загалом український дизайнер Микола Коваленко здобув понад 150 нагород на міжнародних конкурсах і фестивалях дизайну та реклами: Red Dot Design Award (Німеччина), Golden Drum (Словенія), Graphis (США), International Triennial «The 4th Block» (Україна), Kyiv International Advertising Festival KIAF (Україна) та інші. Окрім того, Микола Коваленко є почесним членом Клубу арт-директорів України, членом Асоціації графічних дизайнерів України «4-ий Блок» і чеської Асоціації дизайнерів Brno Biennale, а також належить до Клубу арт-директорів Словаччини. Має власну студію дизайну «Mykola Kovalenko Studio s. r. o.».


Також нагадуєемо, що з 17 по 25 жовтня представники України візьмуть участь у Dutch Design Week — найбільшому дизайн-форумі у Північній Європі. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...