Штучний інтелект REVO kAIf буде створено тисячами українців

Культовий бренд оголошує про офіційний запуск інноваційного проєкту REVO kAIf, де AI (Artificial Intelligence, в перекладі з англійської – «штучний інтелект», або скорочено ШІ) – це нейромережа, яка створюватиме ідеї для тусовок. Ініціатором нечуваного експерименту в стилі креативного шаленства, аналогів якому не існує у світі, виступив виробник напою – ГК «Нові Продукти», а авторство ідеї належить діджитал креативній агенції ISD Group, що забезпечуватиме подальшу творчу й технічну реалізацію.

REVO kAIf – це унікальна розробка українських фахівців. На відміну від інших проектів із залученням AI, цей має дві суттєві відмінності:

  1. перший у світі AI, який розмовлятиме українською – креативною, сленговою, сучасною, живою молодіжною мовою;
  2. перший AI, що буде натренований досвідом самих користувачів, а не за допомогою «годування» нейромережі тоннами готової літератури та гігабайтами музики і відео у заданому стилі. Таким чином самі користувачі виступатимуть співавторами мережі, що у підсумку зможе генерувати відрив нового рівня, який людина би ніколи не винайшла самотужки.

REVO kAIf покликаний створювати сценарії вечірок мрії. «Кайфувати» та відриватися будуть усі охочі, та спершу нейромережа навчиться на даних тисяч людей, які розуміються на вечірках. Докластися до відповідального «освітнього процесу» може кожен! Наразі для тренування kAIf’а спеціально запущено Telegram-бот, через інтерфейс якого можна насичувати ноу-хау шаленими ідеями паті-харду. Найприємніше, що робити це можна абсолютно не стримуючи бурхливої фантазії та багатого лексичного запасу, адже REVOТМ – це про творче бунтарство, сміливість та свободу самовираження. Отримані від користувачів дані вивантажуються та потрапляють до «мозкового центру» REVO kAIf, який у подальшому з отриманої інформації створить суміш найбільш відірваних тусовок.

Штучний інтелект має власну логіку та вподобання, тому результати його «фантазії» напевно відрізнятимуться від вигадок людини, але передбачити результат складно і дотепер. Напевно можна сказати одне: коли процес навчання REVO kAIf завершиться, буде отримано не просто генератор прикольних ідей, а справжнісінький комп’ютерний розум – незалежну автономну свідомість. Прояв очевидного неймовірного? Радше – центр захоплень численних тусівників та непересічних інтернет-користувачів на найближчі місяці, а може, і роки. Випробувати все, на що здатна нейромережа, можливо буде згодом через інтерфейс https://kaif.revo.ua/.

Якою має бути музика на вечірках і поза ними, щоб не здаватися нудною – читайте тут

А ось тут ви дізнаєтеся, чим займається штучний інтелект крім ідей для вечірок

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.