Британська Рада в Україні та Music Export Ukraine перезапускають відомий міжнародний форум музичної індустрії Selector PRO у новому форматі. Форум відбудеться онлайн 12-14 лютого 2021 року. На події зустрінуться представники музичної індустрії з понад 15-ти країн для нетворкінгу, дискусій та семінарів у реальному часі. Участь у форумі безкоштовна.

Міжнародний музичний форум Selector PRO вперше відбудеться в онлайн-форматі

За минулий рік музична індустрія кардинально змінилася. Локдауни в усьому світі змусили організаторів фестивалів боротися за виживання, а численні технічні експерти світового класу опинилися серед безробітних. Невизначеність, пов’язана з пандемією, загострила стурбованість з приводу посилених факторів стресу та проблем із психічним здоров’ям серед фахівців музичної індустрії.

Тема форуму Selector PRO — Gap Year for Music («Відпустка для музики»).

В межах обраної теми організатори події мають на меті стимулювати дискусії, обмінюватися рішеннями та можливостями, і в результаті, краще зрозуміти виклики, з якими сьогодні стикається музична індустрія. Музичні фахівці з понад 15-ти країн (Західні Балкани, Південний Кавказ, Туреччина, Україна, Росія, Ізраїль, Центральна Азія) зберуться для участі у семінарах, нетворкінгах та панельних дискусіях зі своїми колегами з Великої Британії.

Студенти зазвичай беруть відпустку у навчанні (Gap year), щоб перезарядитися, попрацювати над новими ідеями для майбутнього та увірватися в нього зі свіжим запалом. Попри всі виклики, з якими ми стикалися минулого року, ми рішуче налаштовані зробити те саме й у музичній індустрії. Тому ми розглянемо й деякі успіхи в галузі у 2020 році.

Найголовнішими стануть такі виступи:

  • Рік Селмона (директор ATC Management, генеральний директор Driift, Велика Британія) розповість про нещодавній успіх стрімінгів Лори Марлінг та шоу Idiot Prayer Ніка Кейва в Александра Пелес;
  • Юрій Базака (kontrabass promo, Україна) розповість, як за декілька тижнів організувати онлайн-фестиваль за участі міжнародних артистів та залучити понад 200.000 глядачів з різних куточків світу;
  • Ашот Данієлян (Ilkhom Rock Fest, Узбекистан) поділиться своїм досвідом міжкультурної співпраці попри обмеження, які для всіх нас встановив 2020 рік.

Серед інших подій, що відбуваються під час форуму:

  • відкрита бесіда з Саллі-Енн Гросс (керівниця магістерського курсу з менеджменту в музичному бізнесі, Університет Вестмінстера, Велика Британія), у якій вона поділиться своїм великим досвідом в області охорони психічного здоров’я музикантів;
  • Кріс Кук (співзасновник та генеральний директор Complete Music Update, Велика Британія) проведе семінар зі створення надійних каналів надходження доходів у музичному бізнесі на основі своєї знаменитої книги Dissecting the Digital Dollar.

Інші заходи будуть присвячені розмовам про залучення аудиторії, ліцензування музики в аудіовізуальні твори, сталість музичної індустрії як в екологічному, так і в бізнес-розумінні. Минулий рік дав нам можливість проаналізувати ситуацію, вдосконалитись і рухатися вперед, щоб створити кращу та доступнішу музичну індустрію для ширшої аудиторії.

Форум Selector PRO сприяє тому, щоб музичний світ залишався на зв’язку і віртуально. Він допоможе учасникам знайти ділових партнерів-однодумців, зосередившись на цифрових можливостях нетворкінгах у реальному часі. Інструменти та функції спеціально розробленої онлайн-платформи допоможуть вам познайомитися з експертами, які найбільше відповідають вашим професійним інтересам, а також представити себе та свої творчі концепції в найкращому світлі.

Як отримати доступ до Форуму? Зареєструватися. Це все.

Після реєстрації ви отримаєте ваші персональні дані для входу. Залишайтеся на зв’язку. За декілька тижнів ми розмістимо всі деталі стосовно Форуму на веб-сторінках Британської Ради в Україні та Music Export Ukraine.

Щоб зареєструватися та отримати доступ до віртуальної платформи Selector PRO, натисніть тут.


А ми нагадуємо, що 19 січня були оголошені результати двох конкурсів Music Moves Europe — найбільшої програми ЄС для підтримки культурних та креативних індустрій «Креативна Європа». Проєкти, які отримали грантову підтримку, можна переглянути тут.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.