IT-продукти для креативної індустрії замість Форуму: чому Форум креативних індустрій перенесено на 2021 рік 

Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) переносить Форум креативних індустрій на вересень 2021 року. Натомість увесь свій ресурс команда CIAU сконцентрувала над удосконаленням власних продуктів та розробок, якими зможе користуватися індустрія. 

Чи планувався Форум у 2020 році?

«Так, ми традиційно планували провести найкреативнішу бізнес-подію осені і бачили у цьому особливий символізм об’єднання, — говорять у CIAU. — Щороку, незважаючи на умови, при формуванні концепту та програми Форуму, ми прислухаємося до індустрії, щоб усвідомити потреби різних сегментів. Саме тому програма Форуму завжди дуже насичена як за форматами, так і за типами контенту».

Цьогоріч команда Асоціації знайшла можливість адаптувати і формат, і концепт Форуму. І навіть планувала впровадити можливість монетизувати свій контент представникам різних сегментів попри те, що Форум був і лишається неприбутковим для самих організаторів.

«Спершу ми хотіли об’єднати всіх на Форумі, щоб голос індустрії був помітнішим. Але взяли паузу на раціональне переосмислення поточних викликів індустрій», — додають у Асоціації.

Чому все ж вирішили не проводити?

«Насамперед переважило відчуття відповідальності перед власною командою та командами експертів. Адже для того, щоб втілити Форум якісно, соціальні контакти були б неминучими», — пояснюють організатори Форуму. 

Однак основною причиною команда CIAU бачить те, що переважна більшість команд українських компаній все ще знаходяться у стані трансформації, а теми виживання в епоху пандемії звучать на всіх галузевих онлайн-заходах. 

«Ми вирішили спрямувати всі сили та фінансування у створення корисних інструменти, які дозволять індустрії продовжити працювати. Саме тому ми вважаємо важливим посприяти зміцненню команд завдяки діджитал-інструментам від CIAU. Тож ми розробили і вже перевірили на власних заходах ряд продуктів, які допомагають вирішити низку операційних та комунікаційних задач», — зазначають в Асоціації Креативних Індустрій України.

IT-продукти для креативної індустрії замість Форуму: чому Форум креативних індустрій перенесено на 2021 рік 

Про які послуги та IT-продукти для креативної індустрії йдеться?

Продукти, які збільшують ефективність дистанційної роботи і прийняття рішень, інструменти для проведення власних заходів і їх монетизації. Окрім цього, продукти гармонізації координації та співпраці між різними організаторами подій, конкурсів тощо. Всі послуги та IT-продукти стануть доступними для креативної індустрії вже цього року. Найважливіше – переважна більшість продуктів в базовій версії будуть безкоштовними. Більш детально про все вже невдовзі на офіційному сайті Асоціації Креативних Індустрій.

А як щодо Форуму у 2021 році?

5-й Форум Креативних Індустрій перенесено на вересень 2021 року. Форум традиційно стане заключною подією Днів Креативності, які розпочнуться вже з лютого 2021 року.

«І ми мріємо почути на ньому ще більше історій успіхів українського креативного класу. А для того, щоб це стало реальністю, вважаємо вже сьогодні своїм допомогти не словом, а конкретними справами та продуктами», — додають організатори.


Однієї хвилини достатньо, щоб отримати проривну ідею для бізнесу та змінити все. Як? Розкажуть світові та українські top of minds з підприємництва, стратегії та маркетингу на MEREZHA OneMinuteConference 2 грудня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...