IT-продукти для креативної індустрії замість Форуму: чому Форум креативних індустрій перенесено на 2021 рік 

Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU) переносить Форум креативних індустрій на вересень 2021 року. Натомість увесь свій ресурс команда CIAU сконцентрувала над удосконаленням власних продуктів та розробок, якими зможе користуватися індустрія. 

Чи планувався Форум у 2020 році?

«Так, ми традиційно планували провести найкреативнішу бізнес-подію осені і бачили у цьому особливий символізм об’єднання, — говорять у CIAU. — Щороку, незважаючи на умови, при формуванні концепту та програми Форуму, ми прислухаємося до індустрії, щоб усвідомити потреби різних сегментів. Саме тому програма Форуму завжди дуже насичена як за форматами, так і за типами контенту».

Цьогоріч команда Асоціації знайшла можливість адаптувати і формат, і концепт Форуму. І навіть планувала впровадити можливість монетизувати свій контент представникам різних сегментів попри те, що Форум був і лишається неприбутковим для самих організаторів.

«Спершу ми хотіли об’єднати всіх на Форумі, щоб голос індустрії був помітнішим. Але взяли паузу на раціональне переосмислення поточних викликів індустрій», — додають у Асоціації.

Чому все ж вирішили не проводити?

«Насамперед переважило відчуття відповідальності перед власною командою та командами експертів. Адже для того, щоб втілити Форум якісно, соціальні контакти були б неминучими», — пояснюють організатори Форуму. 

Однак основною причиною команда CIAU бачить те, що переважна більшість команд українських компаній все ще знаходяться у стані трансформації, а теми виживання в епоху пандемії звучать на всіх галузевих онлайн-заходах. 

«Ми вирішили спрямувати всі сили та фінансування у створення корисних інструменти, які дозволять індустрії продовжити працювати. Саме тому ми вважаємо важливим посприяти зміцненню команд завдяки діджитал-інструментам від CIAU. Тож ми розробили і вже перевірили на власних заходах ряд продуктів, які допомагають вирішити низку операційних та комунікаційних задач», — зазначають в Асоціації Креативних Індустрій України.

IT-продукти для креативної індустрії замість Форуму: чому Форум креативних індустрій перенесено на 2021 рік 

Про які послуги та IT-продукти для креативної індустрії йдеться?

Продукти, які збільшують ефективність дистанційної роботи і прийняття рішень, інструменти для проведення власних заходів і їх монетизації. Окрім цього, продукти гармонізації координації та співпраці між різними організаторами подій, конкурсів тощо. Всі послуги та IT-продукти стануть доступними для креативної індустрії вже цього року. Найважливіше – переважна більшість продуктів в базовій версії будуть безкоштовними. Більш детально про все вже невдовзі на офіційному сайті Асоціації Креативних Індустрій.

А як щодо Форуму у 2021 році?

5-й Форум Креативних Індустрій перенесено на вересень 2021 року. Форум традиційно стане заключною подією Днів Креативності, які розпочнуться вже з лютого 2021 року.

«І ми мріємо почути на ньому ще більше історій успіхів українського креативного класу. А для того, щоб це стало реальністю, вважаємо вже сьогодні своїм допомогти не словом, а конкретними справами та продуктами», — додають організатори.


Однієї хвилини достатньо, щоб отримати проривну ідею для бізнесу та змінити все. Як? Розкажуть світові та українські top of minds з підприємництва, стратегії та маркетингу на MEREZHA OneMinuteConference 2 грудня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

Creative Digest CIAU. Випуск #017Creative Digest CIAU. Випуск #017

Creative Digest CIAU. Випуск #017

Соціальні кампанії для боротьби з домашнім насильством. Startup World Cup в Україні. Екопроєкти 2020. А також історії створення логотипів культових ...

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

«Креативна Європа» запустила безкоштовний онлайн-курс про залучення грантів

Національне бюро програми Європейського Союзу «Креативна Європа» в Україні спільно з освітньою платформою Креативна Практика запустили безкоштовний онлайн-курс «Європейські гранти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Портал HomeAdvisor розглянув архітектурні споруди у відеоіграх

Архітектурні споруди у відеоіграх були представлені у вигляді воксельних моделей, щоб краще передати структурні деталі цих віртуальних витворів мистецтва.

Бренд Galicia створив лінійку соків для дітей

Національний виробник натуральних соків Galicia вирішив створити лінійку спеціально для дітлахів. Лаконічний об’єм, оновлена рецептура, повністю змінений концепт упаковки та ...