Вы не можете выбирать многое, но вы можете выбрать мебель. Забавные ролики IKEA Malaysia

IKEA Малайзия и агентство BHH Singapore подготовили серию юмористических роликов к открытию нового гипермаркета IKEA в Малайзии.

Гипермаркет откроется только в ноябре, но компания IKEA Malaysia решила уже сейчас проанонсировать его открытие. По ее заказу агентство BHH Singapore  подготовило серию роликов “Скоро у вас будет выбор”. Каждый ролик – это нередкая в быту, но некомфортная ситуация, котороую можно решить, приобретя новую мебель. Вы не можете выбрать тещу, жену или бойфренда для дочери, но вы можете выбрать мебель, которая сгладит неприятную для вас ситуацию.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.