Спайк Джонс снял фильм о каннабисе

Оскароносный режиссер Спайк Джонс снял фильм об истории распространения каннабиса в Америке и во всем мире. Фильм снят по заказу компании Medmen- крупнейшего торговца легальным каннабисом в США.

Режиссер таких известных фильмов как “Быть Джоном Малковичем” и “Адаптация” довольно подробно, используя метод стоп-кажда или живой картины рассказывает историю проникновения каннабиса в быть и сознание американцев, начиная с конопляной фермы Джрорджа Вашингтона.

Рассказывая историю каннабиса, Джонс не обходит и современные проблемы его легализации а распространения, в частности до сих пор бытующую расовую несправедливость, когда в штатах, где каннабис пока не разрешен, за употребление и распространение марихуаны в тюрьму попадают в основном афроамериканцы, в то время как среди белых американцев, принадлежащих к среднему и зажиточному классу, каннабис давно – обычная вещь.

Ролик озвучивал актер Джесси Уильямс, известный нам по сериалу «Анатомия страсти», а также по роли Маркуса в игре «Detroit: Become Human». Уильмс известен также как ярый активист кампаниии за полную легализацию каннабиса.

Источник

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Майстер-клас від SODA: як зробити взаємодію клієнта з брендом зручнішою

Майстер-клас від SODA: як зробити взаємодію клієнта з брендом зручнішою

Зручність та зрозумілість проєкту все частіше стає головною причиною вибору на користь того чи іншого застосунку. Ми хочемо зручний інтернет-банк, ...

Твоя легальна трава вдома: Green Energy™ ініціював Instagram-проєкт із залученням лідерів думок

Green Energy™ продовжує «легалізовуватися» в Україні, ламаючи стереотипи та використовуючи доступні канали для комунікації з прогресивною аудиторією. На початку травня ...

Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Агенція Ogilvy та бренд дитячого харчування Illuma запустили веб-додаток «Voice Doodler», який автоматично ілюструє розказані вголос історії.

Японська компанія встановила картонний автомат для продажу напоїв

В Японії на кожні 23 особи припадає один автомат із продажу всякої всячини. Але картонний автомат для продажу напоїв компанія Hacomo встановила першою.

Цифрова трансформація корпоративних подій. Досвід ЕРАМ

Цифрова трансформація корпоративних подій. Досвід ЕРАМ

Вікторія Дідух, керівниця event-команди ЕРАМ, ділиться напрацюваннями, які івенти можна і треба проводити всередині компаній, з якими викликами зіштовхнулася команда ...

Дослідження маркетингу впливу в період кризи, викликаної епідемією COVID-19

Дослідження маркетингу впливу в період кризи, викликаної епідемією COVID-19

Агенція Buzzfactory Ukraine опублікувала дослідження глобальних трендів в області маркетингу впливу під час кризи, яку викликала епідемія COVID-19. Під час ...