Мы –  NASA, и мы только начинаем. Ролик к 60-летию Американского космического агентства

К 60-летнему юбилею NASA выпустила имиджевый ролик, где за 2,5 минуты рассказывает всю историю своих достижений и делится планами на будущее.

“Мы совершили гигантский рывок и оставили наш след на небесах. Теперь мы пишем следующую главу нашей истории, возвращаясь на Луну, чтобы остаться там навсегда, и готовимся идти дальше. Мы НАСА – и через 60 лет мы только начинаем – говорится в ролике.

Особую благодарность юбиляры приносят Майку Роу – знаменитому телеведущему каналов Discovery и CNN, начитавшему текст за кадром.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.