Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний і не закінчується на іграшках у якості лише подарунків. Завданням агенції IAMIDEA було змінити сприйняття людей та сказати, що у «Будинку Іграшок» є асортимент, щоб радувати малечу кожного дня, а не тільки на День народження або День святого Миколая.

«Думка про буденні радощі не дала нам спокою та спрямувала прямо до батьків, які розповіли про поняття безумовної любові. Привід для нагороди малечі є завжди. І розкалякані стіни можуть бути кращими за акуратний малюнок; літак, зроблений з татового паспорта, — крутіший за шкільне пап’є-маше; а мимонотна гра на скрипці — миліша за набридливі рівні гами. Навіть коли діти лажають, вони заслуговують на похвалу та подарунки. Ми назвали це “винагорода за дитинство”. Завдяки цьому інсайту ми можемо побудувати розуміння, що привід для подарунка є завжди, а “Бі” допоможе підібрати подарунок, що б там не трапилось. Дітей треба народжувати за те, що вони діти», — коментує ідею Ігор Фінашкін, креативний директор IAMIDEA.

Посилання на кейс для «Будинку Іграшок».

Пропонуємо також згадати й інші креативні роботи від IAMIDEA. Наприклад, нова стратегія та рекламна кампанія для Uklon, або для 49-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість»

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних ...