“Я так Крещатик люблю”: TABASCO  пригласили Дзидзьо в Пломбирленд

Креативное агентство TABASCO пригласило Дзидзьо (Михаил Хома) в виртуальную страну “Пломбирленд”, созданную для бренда “Крещатик”.

В середине апреля Дзидзьо выступил автором джингла “Я так Хрещатик люблю” и стал лицом кампании. Герой находит вдохновение в волшебной стране мороженого.

“В условиях повышенной конкуренции, когда потребитель осуществляет выбор буквально перед полкой с продуктами ежедневного потребления, крайне важно сформировать эмоциональную привязку к бренду и максимально “отстроиться” от конкурентов”,  ̶ прокомментировала директор TABASCO Виктория Энкина.

По подсчетам стратегов агентства и данным Ассоциации украинских производителей “Мороженое и замороженные продукты”, в 2018 году рынок мороженого вырос в среднем на 7%. При этом “Хрещатик” взмыл на 30% благодаря удачной маркетинговой стратегии  ̶ “Пломбирленду”.

Весенне-летний сезон 2019 года будет посвящен сотрудничеству Дзидзьо с брендом на его концертах, в соцсетях, диджитал-площадках и медиа.

“Когда на просьбу назвать бренд мороженого в стаканчике украинские потребители будут петь “У-у-у, я так Хрещатик люблю”, можем считать нашу миссию выполненной”,  ̶  прокомментировал креативный директор, партнер агентства  TABASCO  Александр Смирнов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...

Бренд Starburst створив вертикальне відео з силою тяжіння під кутом 90 градусів

Бренд, відомий своїми цукерками-кубиками, вирішив створити довгі цукерки Starburst Swirlers, відзначивши це кумедним роликом у вертикальному форматі.

Онлайн-інтенсив The Big Ads Theory від Dentsu Aegis Network Ukraine

Що потрібно для створення реклами, яку будуть не скіпати, а шерити? Лише три неЧарівні пігулки: Технологія, Креатив та Комунікація! Команда ...