Бренд бритв Billie закликає жінок припинити вибачатися за неідеальну зовнішність

Хоча робота з дому дозволила багатьом з нас припинити щоранку ретельно наводити красу, але позбутися нав’язливої думки про власну невідповідність недосяжним канонам краси не так вже й просто. Особливо жінкам. Саме до такого способу мислення й привертає увагу бренд бритв Billie. У своєму новому ролику він закликає жінок припинити вибачатися за неідеальну зовнішність під час відеоконференцій.

Відео показує людей під час спілкування, як це часто буває останнім часом, у Zoom. І кожна жінка, яка приєднується до відеодзвінка, починає з того, що вибачається за відсутність макіяжу, жирне волосся, стрижку, що втратила форму, втомлені очі та безліч інших речей, за які буцімто має бути соромно. Після чого бренд бритв питає: «А що, як ми припинимо вибачатися за те, що ми такі, які є?»

Ідея цього ролика спала на думку Джорджині Гулі (Georgina Gooley), співзасновниці Billie, після того, як вона помітила, що кожна відеоконференція у Zoom починається з одного й того ж хору вибачень. Частково це можна пояснити тим, що у таких умовах ми набагато частіше мусимо спостерігати власне обличчя, ніж під час роботи в офісі. Але є тут і серйозніша проблема: жінки відчувають, що вони мусять вибачатися за свою невідповідність загальноприйнятим стандартам краси.

Джорджина Гулі також окремо зазначила той іронічний момент, коли люди під час відеодзвінка відмовляються вмикати відео. «Насправді вашим співбесідникам байдуже, як ви виглядаєте. У цей час вони просто будуть раді поспілкуватися обличчям до обличчя», — запевняє вона.

Справді живе спілкування

Відео, яке складається із записів відеоконференцій, дозволило скористатися рядом унікальних можливостей. Наприклад, учасниці цього ролика вели запис зі своїх домівок у США, Великобританії, Ізраїлі, Іспанії та Росії. Щоб зафіксувати природне спілкування між людьми, режисерка попросила учасниць зателефонувати своїм подругам. Таким чином, замість акторів, які зображають, наче вони група друзів, у кадрі опинилися справжні друзі та родичі. Після завершення зйомок режисерка зізналася, що найскладнішою частиною було обрати лише кілька хвилин із 12 годин футажу.

Неідеальні жінки

Заклик припинити вибачатися за неідеальну зовнішність є логічним продовження політики бренда Billie. Цей бренд було засновано у 2017 році, і почав він з того, що звернув увагу громадськості на додатковий податок, яким обкладаються товари жіночої гігієни. А у 2018 році реклама бренда, у якій були жінки з волоссям на тілі, через це на Facebook опинилася у контенті для дорослих. Ідея цієї реклами полягала в тому, що відсутність волосся на тілі є особистим вибором, а не є абсолютною вимогою для кожної «справжньої жінки».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Ліванська газета друкує чорнилом із кров’ю

На День святого Валентина вона зробила доволі специфічну першу сторінку. Її було надруковано чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю.

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...