#БатьДракона. Нетипова кампанія з лідерами думок для Dragon Energy Drink

Команда Havas Digital Kyiv створила креативну кампанію для Dragon Energy Drink із залученням лідерів думок. З огляду на те, що бренд раніше не був присутній в соціальних мережах, була потрібна чіпляюча та довгограюча комунікація.

Про ЦА і треш-контент

Dragon — це енергетик для молодих людей 16-25 років з купою повсякденних турбот: навчання, робота, курси, вечірки, вигул собаки, побутові питання, соціальні мережі. Так, соцмережі: TikTok треба зняти, фото для Instagram обробити, відео в Stories опублікувати… Загалом, багато всього, що вимагає багато енергії. І не кожен знає, що Dragon вирішує це питання.

Виходячи з інтересів цільової аудиторії, логічно було зробити соціальні мережі головним місцем, інформування про напій. А оскільки сучасна молодь відпочиває, не тільки скролячи стрічку, а й надихаючись і заряджаючись усіляким треш-контентом,  для них було створено треш-кампанію від Dragon. Таку, що неможливо перестати дивитися, тому що хочеш зрозуміти: «Що відбувається взагалі???».

Ідея

Раз у Джорджа Мартіна вже є мати драконів, то у Dragon Energy Drink повинен бути реальний батя! Який покаже яйце, з якого висидить Dragon. У буквальному сенсі. Так було запущено проєкт #БатьДракона.

Реалізація

Три величезних яйця було «підкинуто» лідерам думок: Олексію Дурнєву, Максиму «Фізруку» Сосновському і Антону Скуратову, щоб ті висиділи яйце і стали батями драконів. Причому досить енергійними батями! Протягом двох тижнів лідери думок супроводжували яйце, кожен день і де б вони не були (на дачі, в транспорті, на роботі, навчанні … всюди!)

Все, що відбувається, вони викладали в Instagram:

  • транслювали своє життя з яйцем;
  • періодично проводили активації з підписниками за допомогою опитувань і голосувань в stories, наприклад: «Як назвати яйце?»;
  • та іноді ненав’язливо інтегрували продукт у свій контент;

Але до моменту вилуплення трималося в секреті, що це за яйце і хто з’явиться на світ.

Лідери думок так вжилися в роль бать, що навіть вдарилися в забобони і звичаї. Наприклад, закривали стікером обличчя яйцю. А один бать навіть похрестив його!

Після того, як всі яйця вилупилися і на світ з’явилися пляшки Dragon, наші герої змонтували «батьківські» ролики, щоб згадати найяскравіші моменти батьківства. І як раз у цих відео вже з’явився бренд.

Результати

З найперших публікацій аудиторія дуже зацікавилася тим, що відбувається. Вони активно коментували, задавали питання, ділилися своїми здогадками і навіть давали поради з висиджування яєць.

#БатьДракона. Нетипова кампанія з лідерами думок для Dragon Energy Drink

За підсумком кампанії #БатьДракона охоплено 3 780 000 користувачів, отримано більш 180 000 реакцій три дракони.


Читайте також:

Про свою професію, її переваги та недоліки розповідає Михайло Головачко, Head of Design у Havas Kyiv Design. А також Михайло дає поради початківцям про перший досвід роботи, адаптацію в команді, пошук ідей та знання, якими повинен озброїтись графічний дизайнер.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.

Відповідальний креатив: три рекламні кампанії про свідоме споживання

У 2015 році саміт ООН ухвалив 17 цілей сталого розвитку. Одна з них — відповідальне споживання та виробництво. Вона стосується ...

Дерева теж можуть бути біженцями, як показує кампанія у захист лісів Амазонії

Одна з місцевих рослин – дерево ятоба – наразі шукає прихистку в посольствах інших країн, оскільки на батьківщині її життя опинилося під загрозою.

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.