Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Чи настав час фарбувати стіни в якійсь із кімнат у вас вдома? І чи подобаються вам діорами? Ось що цікавить німецьку компанію Behr, яка виготовляє фарби. Якщо відповідь «так», вона пропонує надіслати їй фото цієї кімнати та коротко написати про те, що саме ви хотіли б у ній зробити. Найцікавіші з таких фото перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані вмілими руками експертів компанії.

Що саме передбачає такий своєрідний конкурс, можна побачити у промо-ролику:

Конкурс під назвою «Міні-ремонти» (Mini Makeovers) було організовано агенцією Deutsch LA. Чотири його переможці отримають мініатюрні діорами, створені майстром-декоратором Брендоном Мінтоном (Brandon Minton). Плюс подарункові картки торгової мережі будматеріалів Home Depot.

Раян Лер (Ryan Lehr), креативний директор Deutsch LA, пояснив цей задум так: «Щоб створити діорами, Брендон скористається комбінацією з готових товарів, які можна знайти на полицях магазинів, та предметів, виготовлених спеціально для проєкту за допомогою 3D-друку. Ми плануємо відтворити абсолютно все, що є в сфотографованій кімнаті, у найдрібніших подробицях. Чим деталізованіше, тим краще: мереживні серветочки на стінах, плетені килими і навіть собаки. О, і ласощі для собак, звісно, також».

Все усвідомлюється в порівнянні

Споживачі отримають міні-версію своєї вітальні, кухні, абощо зі стінами, свіжопофарбованими продукцією Behr. І тоді, дивлячись на реальну кімнату, таку обшарпану в порівнянні з діорамою, в них вже просто не залишиться іншого вибору, окрім як закупитися малярними пензлями та валиками і заходитися до справи.

Агенція Deutsch вважає, що ця концепція є досить актуальною в нинішніх реаліях. Адже люди проводять вдома більше часу, ніж зазвичай, і їм кортить вже щось змінити в рідних чотирьох стінах. Але й викликати ремонтну бригаду зараз мало хто наважується. Тому мініатюрні діорами планувалися як цікавий та дотепний спосіб показати людям наочно, як новий колір здатен перевтілити приміщення. І зробити це все можна своїми руками.

Джерело

Взагалі, маленькі речі, цілком здатні принести море задоволення. Наприклад крихітні інтер’єри японського креатора Кійотаки Міцукоші. Або мініатюрна картинна галерея для піщанок від британських митців. Чи найменша в світі покадрова анімація, що увійшла до Книги рекордів Гіннеса. Чи, може, значно масштабовані наукові експерименти ExxonMobil, присвячені відновлюваним джерелам енергії.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Науковий підхід до дизайну: гнута тарілка заохочує дітей їсти овочі

Елегантна посудина Helping Plate аж ніяк не схожа на звичні яскраві пластикові тарілочки для дітей. «Доросла» тарілка спонукатиме їсти «як дорослі».