Вышел трейлер новой экранизации «Эммы» Джейн Остин

На YouTube выложили трейлер новой экранизации знаменитого романа Джейн Остин «Эмма». Фильм сняла режиссер Отем ДеУайлд, которая известна преимущественно своими короткометражками и музыкальными клипами.

Сюжет ленты разворачивается вокруг молодой помещицы Эммы Вудхаус, которая страдает от скуки и для развлечения решает сосватать своих знакомых и соседей. Сама же девушка уверена, что никогда не выйдет замуж.

Главную роль исполнила британско-аргентинская актриса и модель Аня Тейлор-Джой («Ведьма», Стекло»). Также в фильме снялись Билл Найи и Миа Гот.

Премьера запланирована на февраль следующего года.

Напомним, роман «Эмма», написанный в 1815 году, уже имеет несколько кино- и телеадаптаций. Роль своенравной помещицы в свое время играли Гвинет Пэлтроу, Кейт Бекинсэйл, Джуди Кэмпбелл.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW-CW-Europe-UK-creativity-UA

KMW Global Marathon презентує секцію «Центральна та Західна Європа, Велика Британія: аналітичний огляд, ключові події, факти, цифри»

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня представить огляд аудіовізуальної індустрії Центральної, Західної Європи та Сполученого ...

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Український фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі від National Geographic Treveller India «World Public Transport». Фотопроєкт присвячений різноманіттю видів громадського ...