На YouTube выложили трейлер новой экранизации знаменитого романа Джейн Остин «Эмма». Фильм сняла режиссер Отем ДеУайлд, которая известна преимущественно своими короткометражками и музыкальными клипами.

Сюжет ленты разворачивается вокруг молодой помещицы Эммы Вудхаус, которая страдает от скуки и для развлечения решает сосватать своих знакомых и соседей. Сама же девушка уверена, что никогда не выйдет замуж.

Главную роль исполнила британско-аргентинская актриса и модель Аня Тейлор-Джой («Ведьма», Стекло»). Также в фильме снялись Билл Найи и Миа Гот.

Премьера запланирована на февраль следующего года.

Напомним, роман «Эмма», написанный в 1815 году, уже имеет несколько кино- и телеадаптаций. Роль своенравной помещицы в свое время играли Гвинет Пэлтроу, Кейт Бекинсэйл, Джуди Кэмпбелл.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.