С Тимоти Шаламе и Эммой Уотсон: вышел трейлер новой экранизации романа «Маленькие женщины»

На YouTube опубликовали трейлер к ленте «Маленькие женщины», снятой по мотивам одноименного романа американской писательницы Луизы Мэй Олкотт. Режиссером фильма выступила Грета Гервиг, известная по киноработе «Леди Бёрд».

Сюжет картины разворачивается вокруг четырёх сестёр Марч, жительниц Новой Англии, взросление которых припало на времена Гражданской войны в США.

Главные роли в фильме исполнили известные актеры Мерил Стрип, Лора Дерн, Эмма Уотсон, Сирша Ронан, Тимоти Шаламе, Джеймс Нортон, Луи Гаррель, Флоренс Пью и Боб Оденкерк.

К слову, это восьмая экранизация романа Луизы Мэй Олкотт в кинематографе. Кроме того, есть еще шесть адаптаций книги для телевидения.

Премьера фильма Греты Гервиг запланирована на 25 декабря 2019 года.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW-CW-Europe-UK-creativity-UA

KMW Global Marathon презентує секцію «Центральна та Західна Європа, Велика Британія: аналітичний огляд, ключові події, факти, цифри»

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня представить огляд аудіовізуальної індустрії Центральної, Західної Європи та Сполученого ...

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Американські стоматологи зняли серію сатиричних відео про самолікування

Як показує ця серія сатиричних відео про самолікування від Американської асоціації ортодонтів, сам собі лікар – не те саме, що сам собі перукар.

Український фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі National Geographic

Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотоконкурсі від National Geographic Treveller India «World Public Transport». Фотопроєкт присвячений різноманіттю видів громадського ...