С Тимоти Шаламе и Эммой Уотсон: вышел трейлер новой экранизации романа «Маленькие женщины»

На YouTube опубликовали трейлер к ленте «Маленькие женщины», снятой по мотивам одноименного романа американской писательницы Луизы Мэй Олкотт. Режиссером фильма выступила Грета Гервиг, известная по киноработе «Леди Бёрд».

Сюжет картины разворачивается вокруг четырёх сестёр Марч, жительниц Новой Англии, взросление которых припало на времена Гражданской войны в США.

Главные роли в фильме исполнили известные актеры Мерил Стрип, Лора Дерн, Эмма Уотсон, Сирша Ронан, Тимоти Шаламе, Джеймс Нортон, Луи Гаррель, Флоренс Пью и Боб Оденкерк.

К слову, это восьмая экранизация романа Луизы Мэй Олкотт в кинематографе. Кроме того, есть еще шесть адаптаций книги для телевидения.

Премьера фильма Греты Гервиг запланирована на 25 декабря 2019 года.

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Диванний підпростір: Apple демонструє, як працюють AirTag

Ті, кому доводилося користуватися трекерами Tile, звісно, знатимуть, як користуватися AirTag Apple. Він кріпиться на ключі, ноутбук або взагалі на ...

Фільми для незрячих людей: SWEET.TV долучився до проєкту «Доступне Кіно»

Онлайн-кінотеатр SWEET.TV розпочав співпрацю з агенцією «Доступне Кіно», що працює в межах громадської організації «Боротьба за права». Мета співпраці — щоб якісних, легальних, доступних для ...

Сумний мандрил, що грає на гітарі, або Як показати, навіщо людям подорожі

Життя не мусить обмежуватися сірою буденністю. А сумний мандрил, який грає на гітарі, нагадує нам, що це послання – не пусті слова.

Спогади із покинутого міста: MEGOGO запустив документальний аудіосеріал «Прип’ять»

21 квітня на медіасервісі MEGOGO з’явився документальний аудіосеріал «Прип’ять» до 35-ої річниці пам’яті катастрофи на Чорнобильській АЕС. Це шість епізодів ...

Рекрутингова агенція відтворює високе мистецтво живопису

«Рекрутингова агенція» звучить не надто захопливо, але ось на яке мистецтво перетворили її бриф креативники Zambezi та режисер Джонні Грін.

Ілюстратор Сергій Майдуков проведе відкриту онлайн лекцію

23 квітня у межах воркшопу з ілюстрації Сергія Майдукова видавництво IST Publishing організує дві відкриті онлайн розмови з українськими ілюстраторами. ...