Мистецтво чи технології: програма Форуму Креативних Індустрій від Carbon

Із 19 по 21 вересня в UNIT.City та Academy DTEK відбудеться IV Форум Креативних Індустрій. Це найкреативніша бізнес-подія осені, яка об’єднає експертів із 16 сегментів креативних індустрій.

Протягом трьох днів заходу на відвідувачів чекає різноманітна програма, що включає у себе виступи топових у своїй індустрії спікерів, палкі панельні дискусії на актуальні тематики, покази найцікавіших кейсів Cannes Lions, нові формати для ефективного нетворкінгу та привернення уваги до нагальних питань.

Для всіх, кому цікаві інноваційні практики у створенні арт проектів, особливо радимо відвідати серію заходів, організованих партнером Форуму Креативних Індустрій, арт-резиденцією Carbon.

Carbon – самоорганізована освітня платформа для розвитку інноваційних художніх практик на стику мистецтва і технологій. Carbon об’єднує митців, медіа-арт практиків та інших творчих діячів для створення спільних арт проектів. Основне завдання платформи в тому, щоб створити простір для виникнення інноваційних художніх практик, самореалізації арт спільноти і творчого зростання відвідувачів спільних подій.

20 вересня, у рамках IV Форуму Креативних Індустрій у залі Growth Сarbon представить серію майстер-класів, під час яких відвідувачі Форуму отримають навички створення саунд арту, медіа арт інсталяцій та мистецтва у віртуальній реальності.

  •  Майстер-клас від Дениса Волошина – «Модулярний дрон та сфери його застосування в просторі нон-академічного мистецтва»
  • Майстер-клас від Таї Кабаєвої – «Мистецтво віртуальної реальності»
  • Майстер-клас від Антона Мігунова – «Створення інтерактивних медіа-арт інсталяцій за допомогою Touchdesigner».

Важливими та актуальними будуть панельні дискусії:

20 вересня, Networking terrace:  “Монетизація, перспективи, проблеми і місце медіа мистецтва в контексті сучасної культури”

21 вересня, Networking terrace: «Мистецтво чи технології?». Під час розмови учасники з’ясують принципи взаємодії мистецтва та технологій в медіа арт проектах. Дослідять різні формати та практики в сфері нових медіа. Дізнаються як формувати та втілювати різного типу медіа арт роботи.

21 вересня особливо радимо відвідати виступ Олександри Халепи (архітектор, урбаніст, науковець, голова громадської організації «Арт резиденція Карбон») –  “Медіа арт практики як чинники творення постіндустріальних просторів”. Олександра поділиться власним досвідом перетворення постіндустріальних локацій.

“Сучасні інформаційні технології створюють нові можливості комунікації, сприяють розповсюдженню активістського руху в мистецькому середовищі, діячі якого широко застосовують новітні мистецькі практики: перформанс, саундарт, медіа мистецтво. Міські простори, постіндустріальні будівлі зокрема, перетворюються на своєрідні мистецькі лабораторії, де відбуваються діалоги та дискусії, встановлюються соціальні зв’язки та експонуються сучасні арт-проекти, тому основні види інтервенцій відбуваються саме тут.

Постіндустріальна локація – найбільш придатна для мистецьких експериментів, а медіа арт практики як чинники креативних просторів: надають нового змісту занедбаним постіндустріальним локаціям та привертають увагу суспільства до необхідності освоєння цих просторів”, – анонсувала свій виступ Олександра.

Запрошуємо всіх поринути у мистецтво майбутнього разом з арт-резиденцією Carbon під час IV Форуму Креативних Індустрій!

Придбати квитки на Форум Креативних Індустрій можна за посиланням: https://forum.creativity.in.ua/register/

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...