Як провести фестивальне літо, щоб було що згадати?

Українські винаходи, смаколики, танці, фотовиставка, знайомства, відкрита бібліотека, розіграш призів та нереально драйвовий рок-концерт. Все це чекає на фестивалі «З країни в Україну».

Мандрівний фестиваль відбудеться у 18 містах України. Закарпаття, Одещина, Приазов’я, Донеччина і Луганщина – хвиля змінотворчих фестивалів прокотяться цими регіонами.

Програма фестивалів охопить різні напрямки, що стане цікавим для будь-якого віку та інтересів.

Ви знали, що таке караїмський пиріжок, які таємниці приховує Аккерманська фортеця і що перша українка, яка підкорила Еверест, родом з Мукачево? А це лише частина того, що буде представлено на фестивалях «З країни в Україну».

За один день фестивалю відвідувачі зможуть знайти для себе активності на 14 майданчиках. На алеї майстрів всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класі з ткання бісеру, створення ляльки-мотанки, етно-листівок. Переглянути соціальну рекламу та короткометражні фільму від молодих українських режисерів, взяти участь у майстер-класі з робототехніки, та моделювання на 3D-принтері, позмагатися в естафетному забігові, пограти у регбі чи флорбол.

Хочете фізично перепочити, але не дати розслабитися мозку? Тоді вам до клубу інтелектуальних ігор, де можна пограти в «Життєвий капітал», «Ерудит», шахмати та ін. Буде представлена на фестивалі і студія оригінальних ігор з різних країн світу, яка представить динамічні, азартні, корисні і доступні ігри для дітей і дорослих (Новус, морський більярд з Латвії, Карум з Індії, Крокинол з Канади, Джаколо з Нідерландів, Кульбуто з Франції, Єластік з Франції, Кватро-Єластік з Чехії, Корнхол зі США, Рибалка з України, Акробати з Кореї).

Організатори фестивалю подумали і про сімейний відпочинок. Поки батьки братимуть участь у різних активностях, діти зможуть погратися на спеціальному тематичному майданчику.

Кожен вечір фестивалю завершуватиметься музичним концертом. Цього року до фестивалю приєднаються такі українські гурти: NESPROSTA, Balaklava Blues, One Light Insight, SECRET FORÉST, Alex Silakov, ERMAKOV, Олена Луценко, Роялькіт, MOTANKA, KiRA MAZUR.

«Якщо ми говоримо про культуру в малих містах України, ми не можемо говорити про неї виключно в малих містах, бо це цілісне поняття. Займаючись розвитком культури в малих містах України, допомагаючи їм формувати свою ідентичність, ми розвиваємо самих себе. Ми даємо можливість нашій нації ставати на ноги з розумінням того, хто вона і навіщо існує. Як музикант – я не можу себе уявити виокремленням від цілого, як щось окреме від культурного шляху цілої країни. Я себе відчуваю частиною культури, частиною країни. Вкладаючи свій час і енергію в розвиток культури в малих містах України, я інвестую в самого себе», – розказав лідер гурту NESPROSTA та ідейник фестивалю Денис Блощинський про те, чому йому важливо взяти участь у розвитку культури в малих містах України.

Олена Луценко, переможниця Голосу Країни 2019 теж взяла участь у фестивалі: «Для мене фестиваль “З Країни в Україну ” – це можливість подарувати людям трішки щастя та радості. Обмінятися з людьми новими враженнями та емоціями. Донести до слухачів, що таке українська пісня. Співати разом, бути на одній хвилі та звучати в унісон разом з їхніми серцями!»

KiRA MAZUR на фестивалі презентує свій новий кліп до альбому. «Цей фестиваль для мене, в першу чергу, — зустріч з людьми. Це можливість подарувати свято та нагадати, що українська культура житиме вічно! Це все — про любов, якщо вже зовсім узагальнено. Їду, щоб любити людей своєю музикою!»- розказала фронтвумен гурту.

Всі заходи фестивалю – безкоштовні. Шукай подію у своєму місті.
Не пропусти головну культурну подію міста, адже фестиваль “З країни в Україну” – це там, де збираються твої друзі.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Балет для перегляду на смартфоні: Австралія проводить конкурс в карантинних умовах

Кожен виступ представляє одного з номінантів Telstra Ballet Dancer Awards–2020, закликаючи глядачів обрати, кому присудити Приз глядацьких симпатій.

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

мобільний павільйон House of Europe

House of Europe шукає креативні команди в українських містах, які готові прийняти мобільний павільйон

Минулого року разом з молодими українськими архітекторами Іваном Протасовим, Яною Бучацькою, Дмитром Міхєєвим і Тарасом Бараном команда House of Europe розробила мобільний павільйон. Це ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...